eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Poniedziałek, 5 Czerwiec 2023
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 3
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 786
Ogólnie odwiedzin: 15,240,956
Dzisiaj odsłon: 741
Ogólnie odsłon: 20,253,236

Partnerzy
gry

Firefox - w Ameryce delikatnie w górędodał Admin
2006-12-15 19:34:03
Newsy ze świata programówKolejne badania udziałów rynkowych poszczególnych przeglądarek internetowych pokazują lekki wzrost Firefoxa. Tym razem firma WebSideStory przyjrzała się udziałowi popularnego konkurenta dla Internet Explorera w Stanach Zjednoczonych. Okazało się, że udział ten wyniósł niemal 11 proc. O ile w grudniu udział ten wynosił 10,7 proc., to siedem tygodni wcześniej, biorąc pod uwagę komputery działające z systemem operacyjnym Windows, było to 9,84 proc. Razem z rosnącym wykorzystaniem przeglądarki Firefox, niewielki spadek zanotował Internet Explorer. Jego udział sięgnął w grudniu 88,2 proc. Poprzednie badanie wskazało 89,1 proc.

Badania przeprowadzano "w tygodniu", bowiem te prowadzone w weekendy mogłyby być mniej wiarygodne. Wtedy to udział Frefoxa rośnie, gdyż, wspomina Yahoo!, biznesmeni często używają Internet Explorera, jedynej przeglądarki zainstalowanej w firmowych komputerach, a w weekendy nie pracują.

Firma WebSideStory odkryła też rosnące zainteresowanie siódmą wersją przeglądarki Internet Explorer od Microsoftu. Ostatnie analizy pokazały, że jej udział to około 16,3 proc. Niedawno wspominaliśmy o europejskich wynikach Firefoxa, które na tle analiz WebSideStory prezentują się znacznie lepiej.

Źródło informacji: PClab.pl

 
odsłon: 2789 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane