eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Czwartek, 25 Lipiec 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 299
Ogólnie odwiedzin: 15,574,594
Dzisiaj odsłon: 306
Ogólnie odsłon: 20,601,992

Partnerzy
gry

Vista złamana, Microsoft ośmieszony?dodał Admin
2006-12-27 12:13:13
Newsy ze świata programówW sieci można już znaleźć sposób na oszukanie aktywacji Windows Visty - cała procedura sprowadza się do wydania kilku poleceń z konsoli oraz uruchomienia dwóch plików wykonywalnych.

Ja można przeczytać na forach dyskusyjnych, nie jest to zwykle obejście procesu aktywacji - takie, jak "frankebuildy", aktywowanie za pomocą złamanego serwera KMS, instalowanie Visty w "przyszłym roku" czy używanie rearm (pozwalającego na trzykrotne zresetowanie okresu ewaluacyjnego przed aktywacją).

Nowy crack ma całkowicie rozwiązać gnębiący nielegalnych użytkownika systemu problem konieczności aktywacji Visty, jednocześnie nie pozbawiając ich możliwości korzystania z najważniejszych poprawek Windows update.

Procedura sprowadza się do manipulacji zegarem systemowym oraz uruchomienia nowej usługi systemowej, dzięki czemu czas pozostały do aktywacji danej kopii systemu będzie zawsze wynosić 30 dni.

Crack działa także na systemach zainstalowanych bez dedykowanego klucza, usuwając konieczność aktywacji Visty i wprowadzenia prawidłowego klucza dla wybranej wersji Visty.

Metoda zaprezentowana przez crackerów działa tylko na 32-bitowych wersjach Visty, system 64-bitowy - ze względu na rozbudowane mechanizmy ochrony - jest odporny na próby łamania tym sposobem.

Microsoft zapowiedział wcześniej, że będzie reagował odpowiednimi aktualizacjami na wszelkie próby oszukania metod weryfikacji legalności oprogramowania.

Źródło informacji: ITbiznes.pl


 
odsłon: 3014 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane