eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Sobota, 2 Grudzień 2023
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 212
Ogólnie odwiedzin: 15,425,161
Dzisiaj odsłon: 234
Ogólnie odsłon: 20,446,281

Partnerzy
gry

Microsoft w autach Fordadodał Admin
2006-12-31 09:42:13
Newsy ze świata programówByć może niebawem cała flota pojazdów oferowanych przez koncern samochodowy Ford będzie pracować z technologiami Microsoftu. Umowa dotycząca wyposażania aut w system zwany Sync miałaby być przedstawiona zdaniem mediów w styczniu przyszłego roku. Na rozwiązanie składałyby się komputery oraz komunikacja bezprzewodowa Bluetooth. Zgodnie z doniesieniami The Wall Street Journal, wyposażone weń auta pozwalałyby na wykonywanie połączeń telefonicznych bez wykorzystywania dłoni kierowcy, czy też transferowanie bezprzewodowe danych, np. poczty elektronicznej czy muzyki.

Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, może to być pierwsza tego typu umowa w Stanach Zjednoczonych. Za sprawą podobnego partnerstwa z technologii Microsoftu korzysta już włoski Fiat. Jednak umowa z Fordem byłaby jak do tej pory największą tego typu. Już w przyszłym roku w ofercie Forda mają pokazać się dwa modele z opcją zastosowania technologii Sync. Do 2008 roku opcję tę otrzymać ma cała flota pojazdów Forda

Możliwe jest, że nowa umowa zostanie przedstawiona podczas przyszłorocznej wystawy Consumer Electronics Show 2007 oraz wystawy samochodowej Detroit Auto Show. Obie imprezy odbywają się na początku stycznia.

Źródło informacji: PClab.pl

 
odsłon: 2541 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane