eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Czwartek, 25 Lipiec 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 137
Ogólnie odwiedzin: 15,574,432
Dzisiaj odsłon: 143
Ogólnie odsłon: 20,601,829

Partnerzy
gry

Globus z czwórką od Googledodał Admin
2007-01-11 16:38:43
Newsy ze świata programówPojawiła się nowa wersja wirtualnego globusa pozwalającego na oglądanie powierzchni naszej planety na tysiącach fotografii satelitarnych składających się na Google Earth. Nowa wersja to kolejny krok Google w zbudowaniu trójwymiarowego modelu globu, przedstawiającego nie tylko ukształtowanie terenu, ale i wzniesione na nim budowle. Firma dodała do programu opracowane przez siebie modele trójwymiarowe znanych miejsc na świecie z nałożonymi nań teksturami, udostępniając jednocześnie internautom narzędzia pozwalające na uczestniczenie w procesie wzbogacania map o kolejne obiekty. Służyć ma temu oprogramowanie Google SketchUp, pozwalające na tworzenie realistycznie prezentujących się modeli budynków, zapisywanie ich i dzielenie się nimi z innymi użytkownikami Google Earth.

Ciekawostką nowej wersji są tzw. Time Animations, pozwalające na obserwowanie kolejnych stadiów np. zjawisk przyrodniczych, jak nadejście zimy oraz kontrolowanie tych pokazów specjalnym suwakiem.

Beta program czwartej wersji globusa Google debiutował już pół roku temu. Obecnie, tak jak i w przypadku poprzednika, oprogramowanie można pobrać w wersji darmowej. Aplikacja oferuje odświeżony interfejs użytkownika, nową belkę narzędziową i wiele innych dodatków, które można poznać bawiąc się Google Earth. Zainteresowani znajdą program w tym miejscu.

Źródło informacji: PClab.pl

 
odsłon: 3264 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane