eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 23 Kwiecień 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 2
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 267
Ogólnie odwiedzin: 15,526,634
Dzisiaj odsłon: 285
Ogólnie odsłon: 20,551,884

Partnerzy
gry

Oferują skrzynkę bez spamudodał Admin
2007-04-06 12:26:10
Newsy ze świata programówClearMyMail ma być pierwsza usługą antyspamową, która gwarantuje skrzynkę całkowicie wolną od spamu. Usługa ma postać hostowanego na serwerach ClearMyMail filtru antyspamowego. Użytkownik nie musi zmieniać adresu i może korzystać z tego narzędzia na każdym urządzeniu.

Przedstawiciele ClearMyMail chwalą się, że ich filtr przyciągnął już użytkowników z ponad 100 krajów. ClearMyMail korzysta z silnego 18-poziomowego filtra antyspamowego i antywirusowego, który był testowany przez ponad rok czasu. Podobno narzędzie jest w stanie zatrzymać nawet mocną w ostatnim czasie falę spamu obrazkowego.

Analitycy nastawieni są do nowej usługi sceptycznie. Graham Titterington z firmy Ovum zauważa, że nie zawsze da się dobrze ocenić co jest spamem, a co nim nie jest. Poza tym zawsze istnieje ryzyko, że bardzo restrykcyjny system zacznie kasować wiadomości, które użytkownik chciałby otrzymać.

Zdaniem Dona Fielda z ClearMyMail po roku testowania usługi liczba "fałszywych alarmów" była bardzo mała. Blokowane e-maile są przechowywane na serwerach firmy przez 45 dni, więc da się je w razie czego odzyskać. Field podkreślił także, że usługa daje możliwość stworzenia białej listy adresów, co może upewnić, że e-maile z określonych źródeł dotrą do skrzynki.

Pewną zaletą może być internetowy charakter usługi. Filtr będzie działał tak samo niezależnie od tego, czy maile odbieramy na komputerze w domu, w pracy czy na urządzeniu Blackberry.

Usługa jest płatna. Półroczna subskrypcja kosztuje 15 funtów. Można ją jednak wypróbowywać za darmo i bez zobowiązań przez okres 30 dni. Szczegóły na ten temat znajdziemy na stronie ClearMyMail.


Źródło informacji: Dziennik Internautów


 
odsłon: 2523 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane