eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 23 Kwiecień 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 148
Ogólnie odwiedzin: 15,526,515
Dzisiaj odsłon: 165
Ogólnie odsłon: 20,551,764

Partnerzy
gry

Vista RC1 dostępna w programie CPPdodał Admin
2006-09-07 08:45:47
Newsy ze świata programówWczoraj Microsoft udostępnił Windows Vista RC1 tym wszystkim, którzy w czerwcu pobrali wersje Beta 2. W sumie wersja RC1 ma być udostępniona 5 mln użytkowników.

Na stronie programu CPP czytamy, że osoby, które rejestrowały sie w programie w czerwcu br. powinny zajrzeć na swoje skrzynki e-mail. Prawdopodobnie czeka tam już wiadomość od Microsoftu z kluczem do pobrania wersji RC1. Mimo to, na grupach dyskusyjnych Microsoftu pojawiły się wypowiedzi użytkowników, którzy twierdzą, że nie dostali klucza.

Jak do tej pory wersja RC1 wywołała wiele skrajnych opinii. Jedni się nią zachwycają pisząc o tym, że jest niemal gotowa do wejścia na rynek, inni (nie wykluczając partnerów Microsoftu) uważają, że dużo trzeba jeszcze poprawić. Sami przedstawiciele koncernu (jak np. Jim Allchin) stoją raczej na stanowisku, że potrzebne są jeszcze bardzo gruntowne testy.


Firma z Redmond obiecuje, że w ciągu najbliższych tygodni program CPP ma być znowu otwarty dla jeszcze nie zarejestrowanych użytkowników. Ci, którzy chcą pobrać bardziej stabilna wersję powinni więc codziennie sprawdzać wiadomości na stronie programu. Można się spodziewać, że jeśli zostanie znowu otwarty, to nie na długo, bo zainteresowanie może być duże.

W czerwcu wersja Beta 2 była dostępna zaledwie przez trzy tygodnie. W dodatku Microsoft ograniczał prędkość pobierania, a jeden z jego blogerów stwierdził nawet, że Vista okazała się tak popularna, że może spowolnić cały internet.

Źródło informacji: Dziennik Internautów
odsłon: 3175 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane