eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Środa, 19 Styczeń 2022
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 5
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 1,042
Ogólnie odwiedzin: 14,674,710
Dzisiaj odsłon: 1,093
Ogólnie odsłon: 19,560,615

Partnerzy
gry

Interfejs Firefox 3 "zhumanizowany"dodał Admin
2008-01-22 15:31:59
Newsy ze świata programówCzy Firefox 3 zaskoczy nas czymś rewolucyjnym? Tak, jeśli zatrudnieni właśnie programiści z firmy Humanized spełnią pokładane w nich nadzieje.

Trzech z pięciu pracowników firmy Humanized od połowy zeszłego tygodnia pracuje dla Mozilla Foundation. Ich głównym zadaniem jest zaprojektowanie nowego interfejsu przeglądarki Firefox 3.

Sztandarowe projekty Humanized - Enso Launcher i Enso Words - bazują na bardzo prostym, niezwykle intuicyjnym interfejsie, który ułatwia wykonywanie różnych czynności na komputerze.

Jak na firmowym blogu zaznaczył Aza Raskin z Humanized, głównym celem, jaki przed sobą postawili programiści tej firmy, ma być zmiana sposobu, w jaki używany jest komputer. Użytkownicy nie mają być ograniczeni jedynie do tego, na co komputer pozwala, ale mają, m.in. z pomocą produktów Mozilli, zmienić sposób komunikacji z komputerem.

Rozwiązania zastosowane w projektach Enso mają być wprowadzone przede wszystkim do nowej przeglądarki Mozilli, ale nie tylko. Programiści zwracają także uwagę na program do obsługi poczty elektronicznej - Thunderbird, który także ma w sobie duży potencjał. Zastrzegli jednak, że nie wiedzą, w jakiej ostatecznie formie stworzone przez nich rozwiązania znajdą się w Firefoksie.

Źródło informacji: Dziennik Internautów


 
odsłon: 2079 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane