eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Sobota, 2 Grudzień 2023
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 2
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 176
Ogólnie odwiedzin: 15,425,125
Dzisiaj odsłon: 198
Ogólnie odsłon: 20,446,245

Partnerzy
gry

Nowy Asus z CrossFire i SLIdodał cink
2008-09-02 21:26:22
Newsy ze świata programów

Tajwańska firma Asustek przedstawiła najnowszy ich produkt, który dumnie został wydany w serii o nazwie Republic of Gamers, która posiada możliwość korzystania z takich modułów przeznaczonych dla kart graficznych jak CrossFire oraz SLI.

Aby wszystko było jasne, warto przypomnieć iż moduł CrossFire pozwala na połączenie dwóch takich samych kart ATI Radeon dzięki czemu będziemy mogli uzyskać o połowę lepszy efekt w kwestii wydajności oraz prędkości. Tak samo jest jeśli chodzi o moduł SLI, jednak dzięki temu rozwiązaniu będziemy mogli podłączyć aż dwie karty graficzne firmy NVidii.
Najnowszy sprzęt który jest oferowany przez będzie stworzony z myślą o module Intela pod nazwą modelu X58, dzięki któremu będzie można korzystać z natywnej obsługi CrossFire. Jeśli chodzi o wsparcie metody SLI to oddano dodatkowy hub, w postaci układu NVidia nForce 200. To rozwiązanie jest rewolucyjne, ponieważ pozwoli nam ono na podłączenie nawet 3 karty które są zaopatrzone w metodę SLI !

Niestety na dzień dzisiejszy jak widać to jest teoria, ponieważ nie podano jeszcze ani ceny najnowszego produktu, ani daty premiery. Dodatkowo żadna z firm graficznych nie potwierdziły współpracy na temat tego produktu. W takim razie pozostaje czekać fanom najnowszego rozwiązania.
  
odsłon: 2746 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane