eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Czwartek, 22 Luty 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 320
Ogólnie odwiedzin: 15,483,435
Dzisiaj odsłon: 322
Ogólnie odsłon: 20,507,392

Partnerzy
gry

Acer będzie promował Yahoododał Admin
2006-09-14 15:30:13
Newsy ze świata programówFirma Yahoo podpisała porozumienie z Acerem, na mocy użytkownicy komputerów tego producenta uzyskają natychmiastowy dostęp do usług Yahoo po uruchomieniu IE. Sojusze wyszukiwarek z dostawcami sprzętu i oprogramowania są coraz częstszą praktyką.

Na mocy porozumienia w komputerach Acera przeglądarka IE będzie miała preinstalowany pasek wyszukiwania Yahoo, a przygotowana przez Yahoo i Acera strona domowa będzie dawała szybki dostęp do usług Yahoo (poczty, komunikatora, wiadomości) oraz informacji na temat oferty producenta sprzętu na danym terenie.

Z kolei, kiedy ostatecznie zostanie wydana przeglądarka IE7, to standardowo wbudowaną w nią wyszukiwarką na komputerach Acer będzie wyszukiwarka Yahoo.


Porozumienie zostało określone przez Acera jako "wieloletnie" i "strategiczne". Jego warunków finansowych nie podano do publicznej wiadomości. Yahoo może rzeczywiście na nim skorzystać, gdyż Acer to czołowy dostawca notebooków w Europie i trzeci w Azji.

Google, główny konkurent Yahoo, również zawarł porozumienie z producentem sprzętu. Pod koniec maja firma z Kalifornii podpisała umowę z Dellem, na mocy którego oprogramowanie Google Toolbar i Goole Desktop będzie instalowane na maszynach tego producenta.

Firma z Kalifornii zawarła zawarła także porozumienie z Adobe (czerwiec br.), dzięki któremu Google Toolbar będzie rozpowszechniany wraz z Macromedia Shockwave Player. Wzajemną promocję swoich produktów stosują także RealNetworks, Mozilla Corp. oraz Google - przy pobieraniu RealPlayer, Rhapsody lub RealArcade, użytkownik tych programów będzie poinformowany o możliwości zainstalowania przeglądarki Firefox wraz z narzędziem Google Toolbar.

Źródło informacji: Dziennik Internautów
odsłon: 3731 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane