eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Czwartek, 25 Lipiec 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 267
Ogólnie odwiedzin: 15,574,562
Dzisiaj odsłon: 274
Ogólnie odsłon: 20,601,960

Partnerzy
gry

Bardzo mocne chłodzenie Asus Trytondodał cink
2008-11-14 23:29:15
Newsy ze świata programów

Najnowszy cooler ASUS Triton 81 jest przeznaczony dla procesorów o podstawce Intel LGA 1366 Najnowsze chłodzenie zostało stworzone głownie z myślą o osobach które lubią się pobawić w overloocking.
ASUS poraz kolejny pokazał iż na rynku jeśli chodzi o chłodzenie dominuje i to bardzo wysoki bowiem ten model jest przeznaczony wyłącznie dla procesorów Quad Core które wymagają potężnego chłodzenia. Co ciekawe procesor jest również kierowany dla użytkowników którzy będą chcieli się wyposażyć w najnowsze procesory Icore 7 które już niebawem pojawią się na rynku komputerowym. Warto również dodać iż ASUS postanowił również zadbać o wygląd wiatraka tak więc mamy dostęp do
Triton 81 wykorzystuje projekt oparty na 4-drożnym przepływie powietrza w celu zapewnia jak najlepszej cyrkulacji. Wraz z 4 ciepłowodami w kształcie litery U gwarantuje ultra wydajne chłodzenie dla szerokiej gamy procesorów niezależnie od ich obciążenia nawet w najbardziej wymagających aplikacjach. Dwa wentylatory o średnicy 90 mm, podświetlane niebieskimi diodami LED są gwarancją odpowiedniego przepływu powietrza I efektywnego chłodzenia całego systemu, zapewniając jego ochronę i stabilne działanie. Pomimo dużej wydajności Triton 81 jest relatywnie cichy, wytwarzając hałas na poziomie 18dBA przy użyciu funkcji kontroli obrotów PWM, która automatycznie dostosowuje szybkość działania wentylatora w zależności od aktualnej temperatury procesora, zapewniając idealne warunki pracy.

  
odsłon: 2619 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane