eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Czwartek, 25 Lipiec 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 157
Ogólnie odwiedzin: 15,574,452
Dzisiaj odsłon: 163
Ogólnie odsłon: 20,601,849

Partnerzy
gry

Płyta główna Eclipse+ z układem nForce 200dodał cink
2008-11-17 23:20:00
Newsy ze świata programów

Firma Micro-Star International jak wspominaliśmy nie tak dawno temu zaprezentowała już dwie płyty główne które wykorzystują nowy chipset X58 kompatybilny z wejściami SLI. Jednak jak widać MSI ceni sobie duży wybór i wiele przestrzeni tak więc powstała płyta główna Eclipse+, która jest płytą najlepszą z całej serii oraz jedyną wersją która posiada chip NVidii nForce 200.
Najnowsze rozwiązanie MSI posiada aż 6 wejść dla pamięci DDR3 który obsługuje system trzykanałowy przeznaczony dla procesorów Intela Core i7. Płyta główna jest również wyposażona aż w cztery złącza PCI Express x16 2.0 które charakteryzują się pełnym wsparciem dla technologii SLI, które połączone są aż z 4-ma mostkami nForce 200 oraz funkcją CrossFireX przeznaczoną dla grafik ATI Radon.
Z mniejszych nowinek płyta główna posiada aż 10 portów SATA 3 GB/s oraz dwie karty sieciowe Gigabit Ethernet i co najważniejsze z mniejszych nowinek – zintegrowany układ Creative X-Fi Xtreme

MSI jeszcze nie przedstawiło swoich wymagań cenowych, nie wiadomo również kiedy będzie można się spodziewać najnowszej płyty głównej. Można się jednak spodziewać iż Eclipse+ nie będzie jednak dostępna w przeciągu paru dni – co byłoby świetnym rozwiązaniem w połączeniu z najnowszymi procesorami Intela.

  
odsłon: 2320 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane