eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 23 Kwiecień 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 142
Ogólnie odwiedzin: 15,526,509
Dzisiaj odsłon: 159
Ogólnie odsłon: 20,551,758

Partnerzy
gry

Microsoft Soapboxdodał Admin
2006-09-19 19:53:33
Newsy ze świata programówMS zmierzy się z YouTube. Firma chce uruchomić, początkowo w fazie beta, nową usługę pozwalającą na wprowadzanie do sieci nagrań wideo utworzonych przez internautów. Serwis Sopabox dostępny przez MSN Video ma mierzyć się nie tylko z wyjątkowo popularną stroną YouTube, ale i innymi tego typu serwisami w sieci, m.in. oferowanymi przez wielkie firmy rynku internetowego, Google i Yahoo!. Usługa Soapbox, oznaczana kodowo nazwą Warhol może zostać zintegrowana z komunikatorem Windows Live Messenger, pozwalając na załączanie linków do nagrań wideo w wiadomościach, oraz rozwiązaniami Windows Live Spaces, pozwalając na umieszczanie wideo w blogach. W fazie beta serwis ma być dostępny ograniczonej liczbie testujących.

Użytkownicy Sopabox mają dostać możliwość oceniania nagrań, komentowania ich, oznaczania i dzielenia się poprzez email. Proces wprowadzania nagrań do sieci ma być prosty i szybki. Możliwe ma też być wbudowywanie odtwarzacza filmów Soapbox w strony internetowe użytkowników. Usługa ma nie ograniczać długości filmu, ani ilości nagrań. Maksymalna wielkość wprowadzanych filmów to 100 MB. Oglądanie ma być możliwe także w wersji pełnoekranowej.

Usługa Sopabox ma być pozbawiona, przynajmniej w fazie testowej, reklam. Jednym ze sposobów zarabiania na serwisie ma być jednak prezentowanie filmów na stronie głównej usługi MSN Video. Soapbox działa nie tylko z przeglądarką Internet Explorer, ale i konkurencyjnymi programami, m.in. Firefoxem i Safari.

Źródło informacji: PClab.pl
odsłon: 3196 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane