eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 23 Kwiecień 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 169
Ogólnie odwiedzin: 15,526,536
Dzisiaj odsłon: 186
Ogólnie odsłon: 20,551,785

Partnerzy
gry

Linuksowa wirtualizacjadodał Admin
2006-09-29 12:57:06
Newsy ze świata programówNovell przedstawił pierwsze w świecie linuksowe rozwiązanie do wirtualizacji wykorzystujące mechanizmy Xen zoptymalizowane pod kątem technologii wirtualizacji firmy Intel.

W rozwiązaniu tym system operacyjny SUSE Linux Enterprise Server 10 uruchamiany na dwurdzeniowych platformach Intel Xeon jest rozwiązaniem wirtualizacyjnym, umożliwiającym uruchamianie środowisk Linux bez konieczności ingerowania w lokalne systemy operacyjne.

Novell przedstawił też propozycję obsługi wirtualizacji w korporacyjnych systemach SUSE Linux Enterprise Server 9 i Red Hat Enterprise Linux 4, uruchamianych w środowisku SUSE Linux Enterprise Server 10. Pozwoli to klientom firmy Red Hat przechodzić na usługi i pomoc techniczną Novella, a zarazem nadal korzystać z systemu Red Hat Enterprise Linux w środowisku wirtualnym.

Novell zapewni wsparcie dla systemu Red Hat Enterprise Linux 4, uruchomionego w środowisku SUSE Linux Enterprise Server 10 z technologią wirtualizacji Intela, aż do Poziomu 3. (bazowego) włącznie. Oznacza to, że Novell zapewni pomoc techniczną do monitora Xen Hypervisor, jeśli klient zgłosi problem występujący podczas pracy z systemem Red Hat Linux w środowisku wirtualnym, którego nie da się odtworzyć w środowisku niewirtualnym.

Źródło informacji: Media2.pl

 
odsłon: 2688 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane