Gadżety Google dla dowolnych strondodał Admin
2006-10-04 15:53:52
Newsy ze świata programówFirm pozwala internautom wykorzystywać setki mini programów przeznaczonych do zastosowania w sieci, na stronach internetowych. Oferowane produkty to zarówno oprogramowanie pochodzące od Google, ale i, w przeważającej części, dzieła zewnętrznych twórców.

O ile wcześniej programy Google Gadgets były dostępne jedynie w ograniczonym stopniu, np. na personalizowanych stronach domowych Google czy dzięki wykorzystaniu oprogramowania Google Desktop, teraz możliwe jest ich instalowanie na dowolnych witrynach. Odróżnia to ofertę firmy od konkurencyjnych rozwiązań, które dla wykorzystania mini programów wymagają wykorzystywania specyficznego środowiska. Zapewne jednak konkurencja długo nie pozostanie w tyle.

Zbiór gadżetów od Google obejmuje obecnie ponad 1200 programów. Wśród nich znajdują się różnorakie narzędzia od programów współpracujących z kalendarzem Google czy mapami po informacje sportowe, finansowe, gry i horoskopy. Serwis z gadżetami gotowymi do użycia znajdziecie tutaj. Zainstalowanie programu na własnej stronie wymaga tylko paru kliknięć i odnalezienia kodu, który należy dodać do własnej witryny.

Źródło informacji: PClab.pl
adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-102.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę