Vista da piratom tylko przeglądarkędodał Admin
2006-10-05 16:04:14
Newsy ze świata programówUżytkownik systemu Windows Vista będzie musiał w ciągu 30 dni od instalacji aktywować zakupiony przez siebie system za pomocą specjalnego klucza. Jeśli tego nie zrobi, Vista przełączy się w ograniczony tryb działania, w którym ograniczenia funkcjonalności będą wyraźne.

Jeśli w ciągu 30 dni Vista nie zostanie zaktywowana, to system ograniczy dostęp użytkownika jedynie do przeglądarki internetowej. Użytkownik będzie mógł z niej korzystać tylko przez godzinę, a po upłynięciu tego czasu zostanie wylogowany z systemu.

Przeglądarka internetowa wbrew pozorom daje dość szerokie możliwości dzięki programom działającym online i możliwości otworzenia niektórych dokumentów zapisanych na dysku. Poza tym Microsoft mimo wszystko nie ograniczy dostępu użytkownika do biuletynów bezpieczeństwa o znaczeniu krytycznym.

Kopie systemu zidentyfikowane jako pirackie nie będą też dawały możliwości korzystania z interfejsu Windows Aero i narzędzia antyspyware (Windows Defender). W prawym dolnym rogu ekranu ciągle wyświetlany będzie napis przypominający o tym, że kopia jest nielegalna.
adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-105.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę