Obrońca Microsoftu w pełnej wersjidodał Admin
2006-10-25 11:46:02
Newsy ze świata programówDarmowy Microsoft Defender gotowy. Po około dwóch latach testów programu Microsoft zdecydował się zaprezentować pełną wersję darmowego narzędzia do walki z oprogramowaniem spyware. Aplikacja w pierwszej fazie swego istnienia nosiła nazwę Windows AntiSpyware. Firma zaproponowała ją dzięki przejęciu producenta oprogramowania GIANT Software.

Nowy program oferuje w stosunku do poprzednich wersji m.in. integrację z przeglądarką Internet Explorer 7 oraz drobne modyfikacje interfejsu użytkownika.

Oprogramowanie oferowane jest dla systemu Windows XP (32 bit i 64 bit) oraz Windows Server 2003, a w przyszłości pojawi się razem z systemem Windows Vista. MS nie oferuje w swoim nowym narzędziu wsparcia dla systemu Windows 2000. O ile oprogramowanie dostępne jest już w finalnej wersji w edycji angielskiej, polska strona Microsoftu nadal proponuje oprogramowanie Beta 2. Zainteresowani aplikacją Microsoft Defender znajdą ją tutaj. Pobranie wymaga zweryfikowania legalności posiadanego systemu operacyjnego.

Źródło informacji: PClab.pl
adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-159.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę