Niezły start Internet Explorer 7dodał Admin
2006-10-26 13:57:43
Newsy ze świata programówFirma ogłasza sukces premiery IE7. Microsoft poinformował, że w ciągu pierwszych czterech dni po wprowadzeniu nowej przeglądarki internetowej program został pobrany ponad 3 mln razy. O ile liczba ta wydawać może się spora, to w porównaniu do bazy użytkowników systemu Windows liczonej w setkach milionów użytkowników wygląda mniej spektakularnie. Wraz z początkiem listopada liczba pobrań nowego programu może się jednak radykalnie zmienić. W przyszłym miesiącu Microsoft zamierza dostarczać swój nowy produkt przez system automatycznych aktualizacji oprogramowania Windows.

Serwis IEBlog wspomina o kilku działaniach marketingowych podjętych przez Microsoft w celu promocji nowego programu w Stanach Zjednoczonych. Firma stworzyła m.in. reklamy radiowe nowego programu, a na ulice wyjechały ruchome plakaty, które można zobaczyć w dziesięciu miastach Stanów Zjednoczonych.

Firma zapowiedziała na stronach swojego bloga prace nad kolejnymi wersjami językowymi nowej przeglądarki dla systemu Windows XP oraz nadchodzącą premierę programu razem z systemem operacyjnym Windows Vista.

Źródło informacji: PClab.pl
adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-164.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę