Do pełna i chwila z Googledodał Admin
2007-11-07 21:24:59
Newsy ze świata programów Amerykańskie stacje benzynowe zaproponują niebawem pomoc dla zagubionych. Szukających informacji kierowców wspomoże przy dystrybutorach paliwa system mapowy Google. Usługa ma pojawić się początkowo na około 3,5 tys. stacji benzynowych, z możliwością późniejszego rozszerzenia jej zasięgu.

Mapy Google będą wyświetlane na ekranach ciekłokrystalicznych wbudowanych w dystrybutory, dając kierowcom możliwość zasięgnięcia informacji na temat lokalnych obiektów wybranych przez właścicieli stacji, jak szpitale, hotele czy restauracje. Po ich wyszukaniu i wybraniu przez kierowców, możliwe będzie nawet wydrukowanie informacji z połączonych z internetem urządzeń. Być może w przyszłości wskazówki będą drukowane także po podaniu konkretnego adresu.

Ciekawe jak na przeglądających mapy klientów stacji benzynowych będą reagować stojący za nimi kierowcy?;) Pierwsze dystrybutory z mapami Google, owoc współpracy z produkującą je firmą Gilbarco Veeder-Root, mają być uruchomione w przyszłym miesiącu. Usługa ma być pozbawiona reklam, tak typowych w biznesowym modelu działania Google.

Źródło informacji: PClab.pl
adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-340.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę