Obudowane 250GB!dodał cink
2008-07-23 15:17:27
Newsy ze świata programów

Widać że autorzy dysków cały czas pracują nad nowymi wymysłami, tym razem jednak przyszedł czas na zastosowanie bezpieczeństwa dla naszego dysku. Verbatim postanowiła wydać dysk o wielkości 2,5 cala który posiada 250 GB oraz wyróżnia się swoją, niezwykle lekką obudową i wymiarami wynoszącymi zaledwie 8,45 x 13,45 x 1,6 cm, dzięki której dysk można zmieścić bez problemu w dłoni.
 

Dysk Verbatim jest ogólnikowo bardzo dobry pod względem funkcjonalności, jednak rozczarować może fakt iż talerz dysku posiada jedynie 5400 obrotów na minutę i umożliwia transfer z prędkością wyłącznie do 480 Mbit/s. Sam dysk jednak co najlepsze nie wymaga dodatkowego źródła prądu, ponieważ jego zasilanie zapewni nam port USB.
 

Do dysku dołączone jest również oprogramowanie Nero BackItUp 2 Essentials dzięki któremu będziemy mogli wykonywać kopie zapasowe danych partycji lub też struktur plików.
2,5-calowy dysk twardy Verbatim Premium Black Edition o pojemności 250 GB już od lipca jest dostępny w każdym porządnym sklepie komputerowym.

adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-415.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę