Asus i jego tuner na PCI-Expressdodał cink
2008-07-25 08:29:27
Newsy ze świata programów

Asus postanowił zrobić krok do przodu i udostępnić najnowsze tunery o nazwie My Cinema-PE6200Analog i My Cinema-PE6100Analog pod najnowszą technologię PCI-Express.
Nowe modele Asusa o nazwie My Cinema-PE6200Analog i My Cinema-PE6100Analog - pozwalają na odbiór telewizji w formatach zarówno NTSC jak i również PAL .
Urządzenia cechują się profilem o nazwie Low Profile które zapewniają możliwość montowania napędu do slotów PCI-Express x1. Oczywiście dobre urządzenie, musi posiadać również dobre oprogramowanie, tak więc Asus udostępnił również oprogramowanie do zgrywania obrazu z kanałów kablowych oraz możliwość odtwarzania płyt DVD i VCD, dodatkowo możemy odtwarzać również muzykę, słuchać radia FM ( nie dotyczy modelu My Cinema-PE6100Analog ), edytować filmy wideo i archiwizować je na płytach DVD/VCD, sortować zdjęcia/filmy i przechwytywanie obrazu z zewnętrznego źródła sygnału ( nie dotyczy modelu My Cinema-PE6100Analog ).  Oprogramowanie jest oczywiście wspomagane przez nowy i ładnie wykonany pilot.

 

adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-421.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę