Nowe cudo Biostara oparte o AMD 790GXdodał cink
2008-07-25 08:30:33
Newsy ze świata programów

W Internecie aż się roi od najnowszych informacji oraz galerii na temat najnowszego produktu Biostara o oznaczeniu TA-790GX A2+. Bardzo ciekawym motywem jest funkcjonalność modelu pod chipsetem AMD 790GX, który nie został do tej pory wprowadzony do sprzedaży.
Biostar Gigabyte TA-790GX A2+ został stworzony specjalnie z myślą o procesorach z serii /AM2+. Płyta główna została zbudowana na potrzeby procesorów AMD 790GX który posiada w swoich szeregach bardzo wysokiej jakości układ graficzny Radeon HD 3300 ( mostek południowy stanowi układ SB750 ). Urządzenie dodatkowo ma możliwość obsługi znanego Hybrid CrossFire i CrossFireX – co w praktyce daje użytkownikowi aż dwa sloty PCI-Express x16.
Na płycie głównej znajdzie się dodatkowo aż 6 modułów  SATA 3.0 Gb/s oraz wejście dla monitora LCD poprzez wyjście DVI. Krystaliczny dźwięk zapewni nam 8-kanałowa karta muzyczna, natomiast jeśli chodzi o ram i Internet, dostajemy do dyspozycji aż 6 slotów ramu w formacie DDR2-1066 oraz moduł Gigabit Ethernet.

 

adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-422.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę