Klawiatura dla mistrzów.dodał cink
2008-07-28 11:02:03
Newsy ze świata programów

Najlepsza klawiatura na Ziemi, koniec i kropka – takimi pięknymi słowami aktualnie jest reklamowana 3 seria klawiatury o nazwie DAS Keyboard. Klawiatura została stworzona specjalnie dla osób które spędzając bardzo dużo czasu przed komputerem i potrzebują solidnej oraz wygodnej klawiatury.
Klawiatura DAS Keyboard jest do kupienia w dwóch wersjach takich jak Professional oraz Ultimate. Klawiatury na szczęście różnią się tylko jednym szczegółem - wersja Ultimate została pozbawiona jakichkolwiek oznaczeń na klawiaturze, tak więc łatwo się domyśleć iż ta wersja jest przeznaczona dla prawdziwych mistrzów klawiatury. Klawiatura jest zaopatrzona w pozłacane, mechaniczne przełączniki mające ponoć zagwarantować podczas pisania niepowtarzalne wrażenia dotykowe i akustyczne. Dodatkowo miłym zaskoczeniem jest wbudowany 2 portowy hub USB 2.0. Klawiatura waży 1,2 kg, a jej wymiary to 45,7 cm x 16,5 cm x 2,5 cm.
DAS Keyboard jest przyjazna dla systemów operacyjnych takich jak Linux, Mac OS oraz Windows i do działania nie potrzebuje instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania. Cena produktu to 129 dolarów.

adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-434.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę