Kolejny system coraz bliżej.dodał cink
2008-08-14 10:05:34
Newsy ze świata programów

Firma Microsoft jak widać nie obija się, nie dość że jeden system łata, drugi produkuje to i trzeci już ma w planach. Jednak nowy system który został nazwany Midori, jak się okazuje nie będzie kolejnym zwykłym Windowsem, a czymś co go właśnie zastąpi. System Midori ma być przełomem głównie ze względu na to iż nie będzie on odtwarzany z naszego dysku twardego, a wyłącznie z internetu. Dlaczego nagle taka zmiana ? Otóż Windows powoli przyjmuje rolę dziadka i jest za mało dostępny w dzisiejszych czasach. Dodatkowo nie posiada tak dobrej integralności z programami oraz sprzętem jakby to nie jeden użytkownik chciał. Dodatkowym faktem jest na pewno szeroka skala piractwa na której Microsoft jako jeden z liderów, traci najwięcej na całym globie.
Eksperci przewidują, iż nowy system może się okazać hitem, bowiem nie będzie potrzeby instalacji sterowników, które będą już od początku w internetowej bazie. Dodatkowo nie będziemy musieli już się męczyż z formatowaniem systemu.
Póki co więcej bujamy w obłokach niż faktycznie widzimy, trzeba więc przyjąć odpowiedni dystans i czekać na pierwsze, twarde informacje na temat systemu.
 

adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-459.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę