Gadu-Gadu 8 Beta 2dodał cink
2008-08-19 22:43:06
Newsy ze świata programów

Autorzy oprogramowania Gadu-Gadu postanowili drugi raz zaskoczyć zwolenników swojego oprogramowania, tak więc udostępnili szybko wersję Beta 2 która wyszła ledwo co po miesiącu od wydania pierwszej wersji.

Warto przypomnieć iż nowa wersja Gadu-Gadu oznaczona numerkiem 8 wprowadza takie nowości jak np. nowy interfejs, możliwość prowadzenia rozmów z wieloma osobami w jednym oknie, możliwość dodawania avatarów w nowym stylu oraz wiele innych.

Build 6001 oferuje za to takie funkcjonalności jak szyfrowanie profilu (archiwum algorytmem AES256, głównych plików konfiguracyjnych algorytmem BlowFish), import z pliku w formatach 7.x i NGG, export kontaktów do pliku w formacie NGG, usuwanie listy kontaktów z serwera, informowanie użytkowników o nowościach (RSS), nowe okno wyboru emotek czy nowe menu zarządzania oknem w pasku zadań. Ponadto usunięto kilka błędów i crashy, dodano kolejne opcje w konfiguracji komunikatora i wprowadzono sporo zmian i poprawek wpływających na stabilność działania całej aplikacji.
 

adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-473.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę