PC Tools i Symantecdodał cink
2008-08-20 13:18:17
Newsy ze świata programów

Symantec postanowił nie dawno przejąć produkt PC Tools, tak się też stało. Symantec podpisał nie dawno umowę która zaświadcza, iż od teraz ta firma będzie sprawowała pieczę nad tym programem, i to ona będzie posiadała wszelkie prawda do modyfikacji oraz wydawania najnowszych wersji tego programu. Jak widać chyba każdemu przyszło to na rękę bowiem żadna ze stron nie kryła radości po tym zabiegu 

Dla tych którzy niezbyt wiedzą o jaki program chodzi, przypominamy iż PC Tools jest oprogramowaniem które daje użytkownikowi lepszą ochronę komputera oraz naszych danych, dodatkowo program specjalizuje się od dawna w dbaniu o anonimowość użytkownika w Internecie.

Dokładnie nie wiadomo jakie plany firmy wiążą z tą transakcją. Do tej pory wiadomo tyle iż PC Tools zostanie dalej obsługiwany w najnowszej wersji przez tych samych autorów, jednak tylko dla klientów którzy uiścili opłatę za rozszerzoną wersję programu. Symantec znając życie zajmie się rozwijaniem programu który zapewne w bliskiej przyszłości również będzie oferował swoją oddzielną opiekę która będzie rozszerzona dla klientów którzy będą płacić, jednak tym razem firmie Symantec.
 

adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-475.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę