Nowy Asus z CrossFire i SLIdodał cink
2008-09-02 21:26:22
Newsy ze świata programów

Tajwańska firma Asustek przedstawiła najnowszy ich produkt, który dumnie został wydany w serii o nazwie Republic of Gamers, która posiada możliwość korzystania z takich modułów przeznaczonych dla kart graficznych jak CrossFire oraz SLI.

Aby wszystko było jasne, warto przypomnieć iż moduł CrossFire pozwala na połączenie dwóch takich samych kart ATI Radeon dzięki czemu będziemy mogli uzyskać o połowę lepszy efekt w kwestii wydajności oraz prędkości. Tak samo jest jeśli chodzi o moduł SLI, jednak dzięki temu rozwiązaniu będziemy mogli podłączyć aż dwie karty graficzne firmy NVidii.
Najnowszy sprzęt który jest oferowany przez będzie stworzony z myślą o module Intela pod nazwą modelu X58, dzięki któremu będzie można korzystać z natywnej obsługi CrossFire. Jeśli chodzi o wsparcie metody SLI to oddano dodatkowy hub, w postaci układu NVidia nForce 200. To rozwiązanie jest rewolucyjne, ponieważ pozwoli nam ono na podłączenie nawet 3 karty które są zaopatrzone w metodę SLI !

Niestety na dzień dzisiejszy jak widać to jest teoria, ponieważ nie podano jeszcze ani ceny najnowszego produktu, ani daty premiery. Dodatkowo żadna z firm graficznych nie potwierdziły współpracy na temat tego produktu. W takim razie pozostaje czekać fanom najnowszego rozwiązania.
 

adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-483.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę