Wspaniała myszn BenQdodał cink
2008-09-21 12:51:55
Newsy ze świata programów

BenQ jest świetną firmą która wprowadza wiele fajnych dodatków, bowiem szefostwo docenia poza samą pracą gadżety które pozwolą nam się w godny sposób zrelaksować.
Tak więc nowy produkt będzie mógł nam zapewnić nie tylko najwyższej jakości pracę, ale również i rozrywkę, dzięki temu że mysz będzie odtwarzać muzykę, śpiewać oraz świecić.
Nowa mysz która została nazwana modelem BenQ MD300 jest wykonana w bardzo nowoczesny sposób i posiada bardzo ładne kształty. Mysz działa pod portem USB, a jej rozdzielczość to 800 DPI oraz 3 przyciski – w tym rolkę. Jednak to nie wszystko, bowiem mysz jest wyposażona w głośniczek który odtwarza muzyczkę, diody które świecą różnymi kolorami oraz moduł wibrujący dzięki czemu można pomyśleć że ta mysz naprawdę tańczy.
Dodatkowo myszka ma możliwość integracji z takimi systememami jak Windows  98SE, 2000, Me, XP, Vista i oraz obsługuje tkaie aplikacje jak Windows Media Player, Microsoft Outlook 2003/2007 oraz Skype 2.0 dzięki czemu będziemy mogli ustalić powiadomienia dźwiękowe..
Mysz jest już dostępna w sklepach. Jej cena to równe 59zł.

 

adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-506.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę