Apple zniknie z europy ?dodał cink
2008-10-23 13:49:08
Newsy ze świata programów

Firma Apple może liczyć się z tym iż jego najnowszy produkt iPhone, iPod classic, iPod nano, iPod touch oraz MacBook Air będą usunięte z rynku Europejskiego w trybie natychmiastowym za brak certyfikatów.
Oczywiście wszystko stało się za sprawą wymiennych baterii, tak więc nie tylko Apple musi się bać o swoją pozycję na rynku Europejskim, bowiem w takim wypadku na odstrzał poszło by wiele produktów takich jak odtwarzacze MP3/MP4. Wielu sądzi iż sprawa jest już nawet przesądzona.
Regulacja rynku w wypadku gdy Apple schodzi z Europy byłaby ogromna ze względu na to że upadek Apple byłby zakończeniem dla innych firm, które przegrałyby w procesach przeciwko ich sprzętom. Dodatkowo warto się zastanowić jak wyglądać będzie taka sytuacja. Sprzęty raczej nie mogłyby wrócić masowo do Apple, co dla klientów oznacza ziemię obiecaną ponieważ produkty musiałyby zejść cenowo nawet poniżej ceny ich produkcji. Jednak co dalej ? Nowe, poprawione sprzęty które zawierałyby podzespoły stałe, byłyby na pewno droższe niż te które możemy kupić teraz.
 

adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-519.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę