Win 7 dostępny na torrentach.dodał cink
2008-11-14 23:29:43
Newsy ze świata programów

Najnowszą wersje systemu Windows można spotkać już na torrentach. Nic dziwnego, system wyciekł już do innych sieci ponad tydzień temu tak więc to było tylko kwestią czasu.
Będąc na takich serwisach jak chociażby Mininova czy Pirate Bay można sprawdzić w wyszukiwarce hasło "Windows 7"  gdzie znajdziemy dużo wyników z plikami które są związane z wersjami 32- i 64-bitowymi najnowszego systemu Microsoftu ( build 6801 ).
Użytkownicy jednak nie mają powodów do radości ponieważ aktualna wersja nie daje prawie żadnej wolności w poruszaniu się po systemie. Sama instalacja nie jest tak prosta i znana jak te które były dostępne do tej pory. W tej wersji nie można nawet instalować dodatkowego oprogramowania. Użytkownicy torrentów jednak czekają na kolejny build który będzie już wersją gotową do użytkowania przez każdego. Póki co osoby którym jednak udało się zainstalować system twierdzą iż najnowszy build nie wnosi wiele, jednak punkty które są już dostępne, są dosyć ciekawe bowiem do dyspozycji jest już możliwość automatycznej segregacji dokumentów bądź też nowa praca okien.

 

adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-542.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę