Windows 7 i lokalizacjędodał cink
2008-11-19 00:22:13
Newsy ze świata programów

Parę nowości na temat nowego Windowsa już znamy, dlaczego więc nie ujawnić więcej ? Oczywiście może to tylko nam zaostrzyć apetyt, jednak jeśli chodzi o moduł który chcę przedstawić poniżej, warto się zainteresować ponieważ będzie to moduł dostępny dla każdego użytkownika który nie będzie wymagał dokupywania nowego sprzętu komputerowego ani kolejnych akcesoriów do komputera.
Nowy Windows będzie zaopatrzony w bardzo dobry moduł lokalizacji naszego komputera który wbrew naszym domysłom nie będzie modułem który ma na celu ustalenie naszych danych oraz rozsyłania ich komukolwiek – moduł lokalizacji ma być bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób które będą potrzebowały szybkiego i sprawnego poruszania się po wyszukiwarkach lokalnych które mają na celu pomoc w znalezieniu odpowiednich, wyznaczonych przez nas punktów czy to sklepowych czy też informacyjnych.
Oczywiście mamy tutaj dużą swobodę jako nie ufni użytkownicy bowiem moduł jest na początku nie aktywny tak więc to my będziemy mogli definiować czy chcemy skorzystać z nowej usługi czy też nie.
 

adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-551.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę