Wszystkie wersje Visty na jednym DVDdodał Admin
2006-09-19 16:33:15
Newsy ze świata programówMicrosoft potwierdza informacje o różnicowaniu wersji Windows Visty za pomocą kluczy instalacyjnych.

Każda płyta z Windows Vista będzie zawierać wszystkie opracowane dla systemu komponenty, wchodzące w skład edycji Ultimate. Poszczególne wersje systemu - i pliki, które są kopiowane na dysk podczas instalacji - określane będą przez numer seryjny używany podczas instalacji.

Dzięki programowi Windows Anytime Upgrade użytkownicy będą mogli w kilka minut zmienić licencję na używany system - po zakupie odpowiedniego klucza online w kilka minut można będzie zwiększyć funkcjonalność systemu do "wyższej" wersji, na przykład z Home Basic na Home Premium.

Ta sama zawartość płyty będzie sprzedawana w innych kolorach dla określenia domyslnej możliwej do zainstalowania wersji systemu. Najbogatsza wersja Ultimate otrzyma kolor srebrny, Business niebieski, a Home Basic i Home Premium zielony (odpowiednio jasny i ciemniejszy odcień). Na rynek europejski trafią również wersje pozbawione odtwarzacza Media Player - Home N i Business N.

Źródło informacji: ITbiznes.pl
adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-62.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę