Łatka dla Windows może ukazać się wcześniejdodał Admin
2006-09-26 16:25:43
Newsy ze świata programówJeden z pracowników Microsoftu na swoim blogu poinformował, że oczekiwana od wielu dni łatka na lukę w obsłudze VML może być wydana wcześniej. Tymczasem firma PatchLink udostępniła już drugą nieoficjalną łatkę.

Scott Deacon na wstępie swojego blogowego wpisu na temat prac nad luką w VML zapewnia, że ataki są nieliczne, a problem jest przedramatyzowany. Dalej ekspert Microsoftu stwierdza, że oficjalna łatka jest już testowana i jeśli jej wysoką jakość uda się potwierdzić przed 10 października, to zostanie wypuszczona wcześniej.

Ekspert przypomniał również, że za wszelkie łatki wypuszczone nieoficjalnie przez innych dostawców, jego firma nie może ręczyć.

Mimo to, powstała kolejna łatka, a dostarczyła ją firma PatchLink, która uznała, że ciągle dziurawy Windows może być niebezpieczny dla jej klientów. Eksperci PatchLink dodają jednak, że na nieoficjalne łatki trzeba uważać, bo twórcy złośliwego oprogramowania i phisherzy, szybko podchwytują aktualne tematy. Zapewne powstaną (lub już powstały) złośliwe kody "udające" łatki.
adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-81.html  


News wysłany przez: Twoje imię (nick): (Twój email:)

 Możesz wysłać tego newsa do znajomego, dodatkowo możesz podać komentarz do newsa a zostanie on dołączony do wiadomości

Twoje imię (nick):
Twój email:
Imię (nick) Twojego znajomego:
Email Twojego znajomego:
Twój komentarz do newsa:
Wróć na stronę