eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Środa, 29 Maj 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 3
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 366
Ogólnie odwiedzin: 15,547,989
Dzisiaj odsłon: 484
Ogólnie odsłon: 20,574,248

Partnerzy
gry

Download


Download » Grafika

Obróbka grafiki
Obróbka grafiki (33)
Programy graficzne
Programy graficzne (17)
ScreenShoty
ScreenShoty (9)
Przeglądarki
Przeglądarki (19)
Konwertery
Konwertery (10)

Adobe Photoshop CS2 9.0.2 Update

Uaktualnienie dla jedenego z najlepszych profesjonalnych produktów do obróbki cyfrowej grafiki. Pozwala w bardzo prosty sposób edytować zdjęcia, dodawać bardzo ciekawe efekty a nawet możemy przygotować galerię internetową. To tylko mała część możliwości jakie daje Photoshop. Tak duża liczba moźliwości czyni aplikację światowym liderem na rynku oprogramowania graficznego. Jedynym minusem są duże wymagania sprzętowe, które nie każdemu pozwalają używać tego programu.


Amara Flash Intro and Banner Builder 2.5

"Amara Flash Intro and Banner Builder" to praktyczne narzędzie umożliwiające stworzenie prostych animacji Flash takich jak intro, banner czy przycisk do późniejszej publikacji na stronie internetowej i nie tylko. Aplikacja wyposażona jest w bardzo prosty kreator, który umożliwia obejrzenie efektu finalnego już po kilku minutach pracy. Wszelkie elementy takie jak rodzaj i kolor czcionki, tła dźwiękowe itp wybiera użytkownik.


GIMP 2.3.18

GIMP to darmowy program do edycji grafiki. Posiada całą gammę funkcji zaczerpniętych z komercyjnych rozwiązań. O wartości tego programu może świadczyć fakt że wielu profesjonalnych grafików używa GIMPa, a nie płatnych rozwiązań, argumentując dobrymi możliwościami i łatwością rozbudowy GIMPA(wtyczki i nakładki).


IrfanView 4.20

InfranView to znakomita przeglądarka plików graficznych. Jej największymi zaletami jest łatwość instalacji i obsługi. Program umożliwia także wstępną obróbkę zdjęć(w tym celu wyposażony jest w mnóstwo filtrów graficznych) oraz konwersję formatów graficznych. W internecie można znaleźć mnóstwo wtyczek służących do rozbudowy programu.


PhotoFiltre 6.2.6

PhotoFiltre to darmowe, ale bogate w funkcje narzędzie do tworzenia i edycji grafiki. Doskonałe dla początkujących adeptów trudnej sztuki tworzenia grafiki komputerowej. Mnóstwo dostępnych filtrów, narzędzi i wtyczek daje programowi palmę pierwszeństwa wśród darmowych edytorów grafiki.


Picasa 2.7

Picasa to przeglądarka grafiki, posiadająca szeroką funkcjonalność. Aplikacja umożliwia przeglądanie zdjęć znajdujących się na dysku, import zdjęć z aparatu cyfrowego, katalogowanie, nagranie zdjęć jako prezentację na CD, archiwizację itp. Program napisano z myślą o udostępnianiu zbiorów innym użytkownikom - skutkiem tego jest łatwość dzielenia się zdjęciami z innymi osobami(wysłanie ich e-mailem z poziomu programu, umieszczenie na blogu).
Program obsługuje wszystkie popularne formaty plików graficznych.


Tajnopis 1.01
Program służy do ukrywania informacji tekstowych w plikach formatu BMP i WAV. Dzieki niemu mamy możliwość ukrycia informacji np. w niewinnie wyglądających elementach strony WWW, czy wysyłanych e-mailach. Możliwości jest wiele. Przykładowo rysunek koperty o wymiarach 27x16 pixli jest w stanie pomieścić ponad 160 znaków, czyli tyle ile wynosi długość wysyłanego SMSa przez komórkę. Do ukrywania w ten sposób informacji najlepiej nadają się 24-bitowe bitmapy, jak również 16-bitowe dźwieki wave, gdyż ukryty tekst w najmniejszym stopniu oddziaływuje na końcową jakość obrazu lub dźwieku.


Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane