eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 19 Październik 2021
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 8
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 2,537
Ogólnie odwiedzin: 14,499,348
Dzisiaj odsłon: 2,571
Ogólnie odsłon: 19,373,506

Partnerzy
gry

Download


Download » Gry » Strategiczne

Age of Empires 3 Demo

Trzecia odsłona kultowej gry typu RTS. Age of Empires II to wciągająca gra w której tworzymy imperium, tocząc bitwy i podbijając nowe tereny. Na początku dysponujemy skromnymi środkami i zaledwie jedną wioską. Z czasem jednak po stoczeniu wojen i ciągłym poszerzaniu swoich granic stajemy się coraz mocniejsi. Niestety w dojściu do potęgi usilnie przeszkadzają nam liczni wrogowie. Nowa wersja gry odznacza się poprawioną trójwymiarową grfiką, nowymi rodzajami broni i masą poprawionych detali. Gra naprawdę potrafi wciągnąć.


Company of Heroes Kompania Braci

Company of Heroes to wspaniała strategia czasu rzeczywistego. Gra nawiązuje do lat II wojny światowej. W wir przygody zostajemy wciągnięci w momencie historycznego lądowania Aliantów w Normandii zaciekle bronionej przez hitlerowskie wojska. Następnie przeżywamy dalsze potyczki Stanów Zjednoczonych i faszystowskich Niemiec w zachodniej części kontynentu europejskiego. Twórcy postarali sie o szczegółowe odwzorowanie autentycznych lokacji, historycznych maszyn i reszty szczegółów. W grze na szczególne uznanie zasługuje grafika tworzona dzięki silnikowi Essence Engine. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów strategii.


Desert Rats vs. Africa Korps

Taktyczna gra strategiczna Desert Rats vs Afrika Korps pozwala graczowi wziąźć udział w historycznych kampaniach, które toczyły się w Afryce w czasie drugiej wojny światowej. Niezapomniana bitwa pomiędzy generałem Montgomery'm a Rommel'em.

Na wyróżnienie zasługuje nieprzeciętna grafika, wierność historyczna, realizm, opisy dostępnego sprzętu, bitew, wydarzeń, oraz co jest najważniejsze; grywalność. Wszystko to tworzy odpowiedni klimat.

Wymagania sprzętowe:

- procesor 800MHz
- pamięć 128MB RAM
- karta grafiki 32MB RAM
- 1,2 GB wolnego miejsca na hdd

Wersja demo zawiera jedną misję w trybie gry pojedynczej.   


Earth 2160 Demo

Earth 2160 jest kontynuacją gier z serii Earth (Earth 2140, 2150). Fabuła gry brzmi : "Jedynie kilka tysięcy ludzi zdołało umknąć z Ziemi przed jej katastrofą w 2150 roku. Następne kilka lat spędzili na przekształcaniu Czerwonej Planety pod zamieszkanie, opracowywaniu nowych technologii i budowie nowych cywilizacji. Jakimś sposobem każda z trzech frakcji - "Dynastia Euroazjatycka", "Zjednoczenie Cywilizowanych Stanów " i "Korporacja Księżycowa" - zdołała dokonać tego samodzielnie, lecz w roku 2160 w nowym świecie następują dziwne wydarzenia. Czy ED, LC i UCS połączą swe siły, czy też będą pielęgnować starą wojnę To zależy tylko od gracza."

Demo oferuje kampanie dwóch ras - Dynastii Euroazjatyckiej (ED), Korporacji Księżycowej (LC). Grafika jest trójwymiarowa, jakościowo bardzo dobra.


Wymagania
- PC z procesorem Pentium IV lub AMD (1500+)
- 512 MB RAM
- Karta graficzna zgodna z DirectX 8.1 - 128 MB RAM
- Karta dżwiękowa kompatybilna z DirectX


Glest 3.1.0

Glest jest typowym RTSem osadzonym w przeszłości, dokładnie w średniowieczu. Głównym i jedynym zadaniem jest pokonanie wrogiego królestwa. Gracz ma do wyboru dwie profesje - "Magic" oraz "Tech". Pierwsza specjalizuje się w magii, atakują, budują, zdobywają surowce za pomocą czarów. Drudzy sś zwykłymi ludźmi, posługujący się typowymi mieczami, łukami, a także wynalazkami. Każda z nich posiada po siedem postaci. Przeciwników może być najwięcej trzech. Gra oferuje sześć mapek, o różnych rozmiarach w dwóch innych sceneriach (las, las podczas zimy). Zaczyna się mając zamek, niewielką ilość surowców, kilka jednostek. Grafika trójwymiarowa, przyjemna dla oka. Dźwięk także na dobrym poziomie.


Wymagania:

- Pentium 4 / Athlon
- 128MB Ram
- OpenGL 1.3
- DirectX 9.0


Steel Panthers World at War 8.403

 

Pełna wersja turowej gry strategicznej osadzonej w realiach II wojny światowej. Steel Panthers: World At War łączy w sobie pierwszą i trzecią odslonę danej serii. Akcja gry toczy się na polach walki znanych z pierwszej części.

Jest to obecnie najbardziej rozpowrzechniona część gry.
Wymagania:

- DirectX 9.0b
- Pentium II 400 MHz CPU
- 64MB Ram
- 16 bitowa karta dźwiękowa
- 8MB karta graficzna (16Bit)
- 1,2 GB wolnego miejsca na hdd


Strategy 3 - The Dark Legions

Strategy 3 - The Dark Legions jest trójwymiarowy grą strategiczną. Głównym i jedynym zadaniem jest pokonanie innego królestwa. Nie zaczyna się jednak od zera, gracz ma do dyspozycji: pracowników, wojowników, łuczników, jazde konną, katapulty, a także są nieliczne budynki. Na początku otrzymuje się też odpowiednią ilość surowców, które sś niezbędne do wzniesienia innych budowli. Demo oferuje tylko jedną mapkę, bez możliwości ustawienia poziomu trudności. Ogólnie wykonanie zadania jest proste, więc pozycje można polecić graczom lubiącym szybko ił?atwo wygrywać. Grafika dobra. Dźwięk skromny, ograniczający się do odgłosów ptaków, budowania budynków i odgłosów walki.


Twierdza 2

Demonstracyjna wersja gr "Twierdza" (z angielskiego "Stronghold"),gry która jest strategią czasu rzeczywistego osadzoną w średniowieczu, aczkolwiek nie oparta na faktach historycznych, lecz na wymyślonej przez twórców fabule. My wcielamy się w syna przywódców zwolenników króla. Nasz Pan i Władca został pojmany przez swoich wrogów. Na domiar złego, nasz ojciec podzielił los gorszy od króla i został zabity w zasadzce zastawionej przez jednego z wrogich władców. Teraz, wraz z ocalałymi żołnierzami i przyjaciółmi szykujemy odwet na wrogu.Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane