eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 19 Październik 2021
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 7
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 2,418
Ogólnie odwiedzin: 14,499,229
Dzisiaj odsłon: 2,452
Ogólnie odsłon: 19,373,387

Partnerzy
gry

Download


Download » Gry » RPG

Dink Smallwood 1.06

Dink Smallwood jest zabawną, przygodową grą typu RPG. Gracz wciela sie w hodowcę, który uważa się za wielkiego wojownika. Grafika przyjemna dla oka, czego nie można powiedzieć o muzyce, która jest gorszej jakości. Należy zwrócić uwagę na szybkość poruszania się bohatera, która jest duża, mimo to sterowanie bohaterem nie powinno stwarzać problemów. Gra w obsłudze prosta, co nie oznacza że gra sama w sobie jest łatwa. Pozycja wyprodukowana i opublikowana przez Robinson Technologies, która jest w 100% bezpłatna.


Wymagania:

- DirectX 5/6 / 7 + kompatybilne wideo i karta dźwiękowa
- Pentium 100 MHz CPU
- 16MB Ram
- 70 MB wolnego miejsca na hdd


Egoboo 2.22

Egoboo jest trójwymiarową grą RPG z elementami przygodówki, osadzoną w fantastycznym świecie magii i potworów. Akcja rozgrywa się w różnych sceneriach, ale przede wszystkim w podziemiach. Gracz wciela się w bohatera w zależności od wybranego scenariusza. Tak jak w większości tego typu gier, postać ma swój poziom, który z czasem się zwiększa i profesję, w której się specjalizuje (adventurer, wizard, healer). Sterowanie odbywa się za pomocą myszki oraz klawiatury, z mozliwością skonfigurowania według własnych potrzeb. Warto dodać, ze pozycja pozwala na grę w cztery osoby na jednym komputerze. Widok z lotu ptaka, grafika średniej jakości.


GunZ The Duel 2006.07.26

Gra GunZ The Duel spełni Twoje marzenia o wejściu w skórę bohatera dotychczas oglądanego jedynie za ekranem telewizora. Gra to nie tylko typowy shooter, jakich wiele - tutaj wcielisz się w skórę sławnego herosa, zapoczątkujesz swój własny, unikatowy styl gry i wykonasz szereg niepowtarzalnych manewrów takich jak blokowanie pocisków mieczem czy bieg po ścianach. GunZ jest grą dostępną całkowicie za darmo.


Knight of Knights 0.5

Knight of Knights jest japońskę, darmową grą typu RPG. Gra pozwala wcielić się wojownika, który ma broń (miecz, katana, topór, itp.), własne czary oraz unikalne umiejętności. Przeciwników jest mnóstwo: grzyby, magowie, różnego rodzaju bestie, smoki, których na poczatku trudno pokonać. Zabijając wrogów otrzymuje się ważne doświadczenie, dzięki któremu poziom bohatera podwyższa się, przy czym siła i szybkosć ciosu także.

Na początku są do dyspozycji dwa plany - stage 0, stage 1. Ten pierwszy jest treningiem przed normalną grą, gdzie można do woli atakować potwora. Czerwono-żółty pasek, który znajduje się na górze pokazuje ilość życia. Niebieski informuje o energii życiowej. Grafika trójwymiarowa, jakościowo średnia.

Wymagania sprzętowe:

- procesor 200 MHz CPU
- DirectX 7.0
- pamięć 32MB RAM
- 50 MB wolnego miejsca na hdd


Megabane 2 1.01

Magebane 2 jest typowa grą RPG, która pozwala graczowi sterować jednocześnie trzema postaciami. Każdy z trzech bohaterów jest mnichem, który opanowuje różną szkołę magii. Głównym celem gry jest odzyskanie świtego Amuletu Yendor. Z czasem polepszamy swoje umiejśtności albo zdobywamy nowe. Przeciwnikami są ludzie oraz różnego rodzaju stwory. Przed rozpoczęciem gry można wybrać poziom trudności, by dostosować swoje określone potrzeby oraz ustawic odpowiednią prędkość gry. Sterowanie odbywa sie za pomocą myszki. Grafika nie jest rewelacyjna, widok z lotu ptaka, muzyka typowa dla tego rodzajów gier. Pozycja jest w pełni darmowa.

Wymagania sprzętowe:

- procesor 300MHz
- pamięć 64MB RAM
- karta grafiki 32MB RAM
- 13 MB wolnego miejsca na hdd


NEOPHYTE: Koplio's Story

NEOPHYTE: Koplio's Story jest drugą grą z serii NEOPHYTE, która opowiada o przygodach trzech młodych ludzi. Ta część przedstawia przygodę, młodego mnicha Koplio, który musi pilnować zbroi Gorus. Jednak podczas ostatniej nocy było trzęsienie ziemi. Wejście do skarbca, gdzie jest artefakt zostało zawalone. Bohater musi szybko coś zrobić w związku z tą sprawą. Postać jest magiem, lecz takim, który musi jeszcze dużo się nauczyć. W charakterystycznych czerwonych skrzynkach sa pochowane różnego rodzaju przydatne rzeczy, np. zbroje, ampułki lecznicze, owoce. Grafika bardzo ładna, dobrze prezentująca się, muzyka to typowy mid przyjemny dla ucha.

Wymagania:
- DirectX 2.0
- 100 MHz CPU
- 8 MB RAM
- 40 MB wolnego miejsca na hdd


NEOPHYTE: The Journey Begins

NEOPHYTE: The Journey Begins jest pierwszą grą z serii NEOPHYTE, która opowiada o przygodach trzech młodych ludzi. Ta część przedstawia przygodę, nastoletniego Thaela, którego zadaniem będzie odszukanie i zniszczenie Zbroji Gorus. Gra zaczyna się w wiosce chłopca, dokładnie w jego domu, gdzie się dowiaduje od jego wuja o misji, którą musi wykonać. Bohater jest wojownikiem a więc będzie się posługiwał przede wszystkim mieczami. Stanadardowo należy zabić jak największą ilość potworów, aby zwiększyć poziom postaci, ale takźe dla pieniędzy. W charakterystycznych czerwonych skrzynkach są pochowane różnego rodzaju przydatne rzeczy, np. zbroje, ampułki lecznicze, owoce. Grafika bardzo ładna, dobrze prezentująca się, muzyka to typowy mid przyjemny dla ucha.

Wymagania:
- DirectX 2.0
- 100 MHz CPU
- 8 MB RAM
- 40 MB wolnego miejsca na hdd


NEOPHYTE: The Spirit Master

NEOPHYTE: The Spirit Master jest to już trzeci a zarazem ostatni epizod gry z serii NEOPHYTE, która opowiada o przygodach trzech młodych ludzi. Część ta przedstawia przygodę, młodej szamanki Neiki. Jej matka Daru, która miała złowieszczy sen uważa, że jej córka jest kluczem do powstrzymania kataklizmu. I tak właśnie zaczyna się przygoda młodej dziewczyny, nieświadomej swojego przeznaczenia. Tak jak w poprzednich częściach czerwone skrzynki przeznaczone są do przechowywania różnego rodzaju przydatnych rzeczy, a więc warto zaglądać do nich. Grafika zdecydowanie lepsza w porównaniu do dwóch swoich poprzedników. Muzyka to typowy mid przyjemny dla ucha.

Wymagania:
- DirectX 2.0
- 100 MHz CPU
- 8 MB RAM
- 40 MB wolnego miejsca na hdd


ShadowFlare: Episode One 2.001

ShadowFlare: Episode One jest pierwszą z czterech części grą fantasy RPG. Pozycja bardzo podobna do słynnego "Diablo". Fabuła gry w niczym nie zaskakująca: świat został opanowany przez siły zła, nastał chaos. Wcielamy się w bohatera (bohaterke), który ma odmienić losy świata, wraz ze swoim przyjacielem - psem. Do dyspozycji są dwie postaci - mężczyzna, kobieta. Przygoda zaczyna się w pewnej wiosce, gdzie otrzymuje się sprzęt. Postać dobra jest w walce wręcz jak i w operowaniu magią. Gra oferuje 36 scenariuszy. W między czasie powierzane są dodatkowe zadania bohaterowi, za które otrzymywana jest przyzwoita nagroda.

Grafika taka jak w "Diablo II", czyli widok z góry. Muzyka niestety nie może równać się w zadnym stopniu do owego klasyka.

Wymagania sprzętowe:

- procesor 450 MHz CPU
- pamięć 128MB RAM
- DirectX 7.0
- 200 MB wolnego miejsca na hdd


Spirit Engine 1.03

The Spirit Engine 1.01 przypomina na pierwszy rzut oka platformówke, jednak jest to RPG. Gra wprowadza gracza w fantastyczny Świat, pełen niebezpieczeństw, potworów oraz sił zła, które będą próbowały przeszkodzić bohaterom. Aplikacja pozwala na wybór trzech postaci spośród dziewięciu, np. ksiądz, strzelec,mag, itp. Każdy z nich dysponuje różnymi czarami i umiejętnościami. Po każdym uśmierceniu przeciwnika jest otrzymywane doświadczenie. Po przekroczeniu odpowiedniej ilości, zwiększa się poziom zaawansowania bohatera. Grafika dwuwymiarowa, lecz bardzo ładnie prezentująca się. Dźwięk i muzyka są przyjemne dla ucha.

Wymagania sprzętowe:

- procesor 800 MHz CPU
- pamięć 128MB RAM
- 50 MB wolnego miejsca na hdd<<< Poprzednia[1] 2 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane