eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 19 Październik 2021
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 6
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 2,687
Ogólnie odwiedzin: 14,499,498
Dzisiaj odsłon: 2,721
Ogólnie odsłon: 19,373,656

Partnerzy
gry

Download


Download » Gry » Akcji

America's Army: Special Forces 2.40

"America's Army: Special Forces" to gra komputera, w której gracz wciela się w żołnierza Armii Stanów Zjednoczonych oferując wysoki poziom realizmu. Gracz ma szansę przejść wirtualne szkolenie wojskowe i przeżyć symulację operacji wojskowych. W "America's Army: Special Forces" gracze starają się zdobyć status Zielonego Beretu poprzez ukończenie indywidualnych lub/i grupowych misji szkoleniowych. Gracze, którzy ukończą pomyślnie szkolenie mają szansę wziąć udział w wieloosobowej grze sieciowej.


America's Army: Special Forces Full 2.4

America's Army: Special Forces jest kontynuacją America's Army: Operations (premiera miała miejsce w 2002r.). Jest to bardzo realistyczna drużynowa gra taktyczna. Podczas rozgrywki gracz ma widok z pierwszej osoby (FPP). Gra powstała na zmodyfikowanym silniku Unreal Engine 2.5 co potwierdza świetną jakość.

W nowej wersji dodano cztery nowe mapy:

- SF Courtyard: (SF & IF), SF PCR (Precious Cargo Recovery) Można grać na nich wszystkimi klasami żołnierzy.

SF Water Treatment: (SF Exclusive), SF Blizzard: (SF Exclusive): (SF & IF). Można grać wyłącznie członkami służb specjalnych.

To jeszcze nie koniec nowości. W najnowszej opublikowanej wersji dodano dwie nowe bronie: M141 Bunker Defeat Munitions (BDM) i AGP-DB14 Door Breacher.

Jak twierdzi producent gra daje jedną z największych dawek realizmu z pośród wszystkich gier tego typu.

Wymagania sprzętowe:
- AMD/Intel 1,5 GHz
- 512MB RAM
- karta graficzna 64MB

Uwaga!
Gra jest dostępna jedynie w wersji multiplayer!


Batman: Vengeance

Gra dzięki której możesz wcielić się w postać człowieka-nietoperza. Grafika oraz postać przygotowane sa bardzo dobrze, poruszając się głównym bohaterem możesz wykonać aż 500 ruchów.

Fabuła gry niczym nie zaskakuje. Batman zostaje niesłusznie oskarżony o morderstwo komisarza policji, a jego celem jest oczyszczenie się z zarzutów. Akcja toczy się w Gotham City.


Battlefield 1942: Desert Combat 0.7

Desert Combat nie jest pełną wersją gry, a jedynie modem do znanej sieciowej gry wojennej BattleField 1942. Dzięki niemu gra wojenna zmienia się w prawdzie pole walki, które wygląda bardzo współcześnie. Nakładka powoduje zmianę wojennych batalii na współczesne armie, które biorą udział w aktualnych konfliktach na całym świecie.

Uwaga!
Aby korzystaś z nakładki wymagana jest zainstalowana gra BattleField 1942 w wersji 1.6 lub wyższej.


Call of duty - Dawnville Episode Demo

Call of Duty to gra komputerowa typu FPP. Oparta jest ona o silnik graficzny gry Quake III. Jest to gra wojenna osadzona w realiach II wojny światowej.

Gra pozwala na wcielenie sie w żołnierza jednej z trzech armii - amerykańskiego spadochroniarza, brytyjskiego komandosa oraz radzieckiego szeregowca. Misje oparte są na rzeczywistych wydarzeniach i lokacjach np. bitwa o Stalingrad czy walki w Normandii. Pełna wersja gry zawiera 24 misje.


Code Red: Battle for Earth

CodeRED to gra przy której można się zrelaksować - oczywiście strzelajac do obco wyglądających istot. Strzelanka jest oparta na tym samym kodzie żródłowym co kultowa gra Quake więc wygląda bardzo znajomo dla wtajemniczonych graczy.

Całość nie zachwyca grafiką oraz efektami dźwiękowymi ale zawiera wszystko co powinna posiadać gra tego typu. Akcja toczy się na 14 platformach, a do pokonania wroga służy 10 różnych broni. Wcielasz się w rolę oficera wojskowego Joseph Hicks. Oczywiście twoja misja to walka z przybyszami z kosmosu.

Aplikacja jest w pełni darmowa więc można korzystać bez ograniczeń. Kolejnym atutem jest możliwość gry wieloosobowej.


Counter-Strike 1.6 STEAM

Counter-Strike (znany jako CS) to najpopularniejszy dodatek (mod) do gry Half-Life. Counter-Strike został wymyślony wyłącznie do gry w sieci. Z czasem, gdy jego popularność wzrosła, zostały opublikowane dodatki imitujące graczy (tzw. boty) umożliwiające grę w CS'a przez osoby nie posiadające dostępu do Internetu.

W CS'ie można wcielić się w terrorystów lub antyterrorystów. W zależności od tego, kogo wybierzemy, taką misję mamy do spełnienia (cała drużyna, nie pojedynczy gracz).


Sugerowane wymagania sprzętowe:
-procesor: pentium 700 MHz (lub kompatybilny)
-RAM: 128 MB
-karta graficzna: akcelerator graficzny 3D (min. 16 MB)
-system: Windows 95/98/NT/XP/2000
-900 MB wolnego miejsca na HDD

Uwaga!
Plik jest jedynie narzędziem umożliwiającym granie przez sieć oraz aktualizacje.


Death Ball 2.4

Death Ball nie jest samodzielną grą, a jedynie świetnym modem do znanej strzelanki Unreal Tournament 2004. Uzbrojeni zawodnicy prosto z UT 2004 świetnie prezentują się na murawie bądź innej arenie. Gra jest doskonałą odskocznią od tradycyjnych gier związanych z piłką nożną.

 

Gracz ma do dyspozycji kreator postaci, dzięki niemu możemy kompleksowo dobrac wszystkie elementy ubioru, wyglądu, itp. Istnieje możliwość wyboru areny na jakiej będzie toczył się pojedynek, gra nie ogranicza się do boisk piłkarskich. Do tego moda rekomendowana jest instalacja UT2004 v3339.Wymagania systemowe:

Procesor Pentium 1 GHz (lub kompatybilny)

 

256MB RAM

 

64MB karta graficzna zgodna z DirectX


Delta Force: Helikopter w Ogniu

Helikopter w Ogniu to kolejna częśc serii Delta Force, stworzonej przez studio NovaLogic, a charakteryzującej się od lat najwyższej jakości grafiką i niezrównanym realizmem działań na wirtualnym polu walki. Gracz jeszcze raz ma szansę wyruszyć w bój jako komandos elitarnej jednostki.Kolejna część serii przedstawia losy amerykańskich Rangers i żołnierzy służb Delta Force, bioracych udział w akcji przeciwko lokalnym możnowładcom w Somalii. Helikopter w Ogniu wykorzystuje zmodyfikowany, efektowny engine trójwymiarowy gry Comanche 4, co gwarantuje niezwykłą dokładność odwzorowania terenu i bardzo dynamiczną akcją drużyny piechoty atakują budynki dzięki wsparciu śmigłowców bojowych, z tyłu próbuje kontratakować somalijska milicja, a gracz znajduje się w samym środku chaosu.


DRIV3R (Driver3)

DRIV3R to połączenie jazdy samochodem, strzelania i gry o dużej swobodzie poruszania się, niczym seria "Grand Theft Auto". W grze wcielamy się w bohatera o imieniu Tanner, który jako policjant działający pod przykrywką wchodzi w szeregi mafii i złodziei samochodów. Grając w DRIV3R będziemy mieli okazje usiąść za kierownicą szerokiej gamy pojazdów od motocykli pod 18-kołowe ciężarówki czy łodzie motorowe.<<< Poprzednia[1] 2 3 4 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane