eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Poniedziałek, 6 Luty 2023
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 8
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 956
Ogólnie odwiedzin: 15,119,607
Dzisiaj odsłon: 942
Ogólnie odsłon: 20,100,135

Partnerzy
gry

Download


Download » Gry » Dodatki

Counter Strike 1.6 Patch v23 - najlepszy v23

Najnowsza, i najbardziej popularna wersja łatki przeznaczona dla świetnej gry FPS o nazwie Counter-strike 1.6 Łatka poprawia wiele błędów związanych z grą w sieci i internecie.


Counter Strike 1.6 Patch v31 - najnowszy v31

Nowsza wersja łatki dla gry FPS o nazwie Counter Strike która poprawia wiele błędów związanych z połączeniami.


ePSXe v1.6.0

ePSXe jest bardzo starym, a zarazem najbardziej cenionym emulatorem przeznaczonym dla gier pod platformę Playstation (PSX). PSXe z łatwością odtworzy płyty które zawierają gry w formacie PlayStation oraz obrazy płyty (ISO) które również są zawarte w systemie Playstation.


God of War II Trailer

Zapowiedź gry "God of War 2", gry akcji w której wcielamy się w mityczną postać Kratosa walczącego w ramach zemsty na bogu wojny Aresie. "God o War 2" to niezwykle dynamiczna, opracowana z niezwykłą dbałością o szczegóły, inteligentnie zaprojektowana tak by dostarczała wyjątkowych emocji gra na konsolę PlayStation 2, sequel jednego z najgłośniejszych tytułów na tę platformę w ciągu ostatnich lat.


No$gba v2.6a

No$gba jest to póki co najlepszy dostępny emulator w internecie (wg. specjalistów) który w swojej ofercie ma możliwość odtworzenia romów z platformy GBA. Również świetnie sprawdza się on w emulowaniu gier formatu NDS (Nintendo DS).


PCSX2 (Pakiet instalacyjny) 0.9.4

Emulator, którego zadaniem jest odpalanie gier dla platformy gier Sony PlayStation 2. Jak wiadomo, PCSX niestety nie został napisany poważnym językiem programowym, jednak pozwala on na odtworzenie gier które będą mogły działać w prędkości 20 fpsów.


Silkroad Online Patch 1.061

Patch do popularnej gry Silkroad Online.


Trailer do Settlers VI VI

Oficjalny trailer do najnowszej gry strategicznej o nazwie Settlers VI.


VisualBoy Advance 1.7.2

VisualBoy Advance jest aplikacją dzięki której będziemy mogli emulować gry z konsoli GBA - gameboy advance jak i również GBC - gameboy color. Aktualnie jest to najbardziej popularny program dzięki swojej świetnej funkcjonalności. Program posiada możliwość zapisu oraz odczytu stanu gry z każdego roma jaki tylko jest odtwarzany na emulatorze.


Wolfenstein: Enemy Enemy Territory

Wolfenstein: Enemy Enemy Territory to oficjalny dodatek do popularnej gry Return to Castle Wolfenstein(wyprodukowany przez Splash Damage sieciowy FPS w realiach II wojny światowej). Gra jest w całości darmowa, a ponadto dodatek nie wymaga posiadania pełnej wersji Return To Castle Wolfenstein (nie trzeba od razu instalować pełnej wersji gry). Wymagana są przynajmniej Pentium III 600MHz, 128MB RAM, 32MB akcelerator 3D.<<< Poprzednia[1] 2 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane