eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Niedziela, 9 Maj 2021
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 4
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 67
Ogólnie odwiedzin: 14,068,403
Dzisiaj odsłon: 67
Ogólnie odsłon: 18,913,714

Partnerzy
gry

Download


Download » Bezpieczeństwo » Zabezpieczenie danych

1Click DVD Copy 5.8.5.0

Aplikacja to pozwala na bardzo łatwe kopiowanie filmów z nośników DVD. Mechanizm CPRx pozwala na utworzenie kopii płyt DVD Video zabezpieczonych przy użyciu zabezpieczeń spotykanych w najnowszych filmach DVD (polegających na umieszczeniu na płycie bad sektorów lub tzw fałszywej struktury DVD). 1Click DVD Copy zawiera niezwykle pomocne zakładki umożliwiające wykonanie kopii płyty za pomocą jednego kliknięcia!


1Click DVD Copy Pro 2.4.1.4

Aplikacja pozwala na szybkie kopiowanie filmów z nośników DVD, posiada funkcje dodawania napisów, kopiowania zawartości DVD na dysk twardy. Mechanizm CPRx pozwala na utworzenie kopii płyt DVD Video zabezpieczonych przy użyciu zabezpieczeń spotykanych w najnowszych filmach DVD (polegających na umieszczeniu na płycie bad sektorów lub tzw fałszywej struktury DVD). Bardzo pomocne okazują się zakładki (Copy Presets) umożliwiające wykonanie kopii płyty za pomocą jednego kliknięcia!


1st DVD Ripper 6.1.1

1st DVD Ripper to bardzo prosta w użyciu aplikacja służąca do zgrywania i wykonywania kopii płyt DVD. Potrafi skopiować film z płyty DVD do formatów DIVX AVI lub MPEG1, MPEG2. Program jest idealnym rozwiązaniem jeśli chodzi o wykonywanie kpi zapasowych płyt. Narzędzie jest w pełni zautomatyzowane - w najlepszym wypadku wszystko odbywa się za pomocą jednego kliknięcia!


ABF Outlook Express Backup 2.5.3.29 2.5.3.29

Jest to potężne narzędzie przeznaczone do robienia kopii zapasowych profilów pocztowych które wykorzystujemy w oprogramowaniu o nazwie Microsoft Outlook. Dodatkowo dzięki temu programowi możliwa jest również synchronizacja profilów na różnych platformach. Możemy również wyznaczać obszar danych jakie chcemy wyeksportować do pliku dla danego profilu.


Acronis True Image Home 11 Build 8041

Acronis True Image Home to aplikacja tworząca obrazy dysków, folderów i plików. Dodatkową funkcją jest przywracanie stanu systemu w przypadku wystąpienia awarii lub zainfekowania złośliwym oprogramowaniem. Aplikacja doskonale współpracuje także z takimi programami jak Microsoft Office, iTunes, Media Player tworząc kopie ich ustawień. Acronis True Image Home to bardzo przydatne narzędzie w przypadku wystąpienia awarii komputera.


AppDefend 1.00 (32-bit)

AppDefend to poprostu ochrona twojego komputera przed Hakerami.


Arovax Shield 2.1.103

"Arovax Shield" to aplikacja służąca ochronie prywatności. Zapewnia monitorowanie systemu w czasie rzeczywistym, w tle, zabezpieczając użytkownika przez działaniem niechcianych programów typu malware i spyware. "Arovax Shield" monitoruje i filtruje także uruchomione w systemie procesy. Program udostępnia dwa tryby pracy: automatyczny i manualny. "Arovax Shield" nie powoduje interferencji z żadnym oprogramowaniem anty-wirusowym czy firewall.


Ashampoo Magical Security 1.60

Ashampoo Magical Security zapewni ochronę każdemu plikowi. Aplikacja działa na zasadzie eksploratora, w którym odszukujemy interesujący nas katalog lub plik i zabezpieczamy go jednym kliknięciem myszy. Program pozwala stworzyć zabezpieczone samorozpakowujące się pliki EXE. Równie dobrze możemy automatycznie nagrywać zabezpieczone pliki na płyty CD lub DVD dzięki wbudowanej nagrywarce. Program oferuje bardzo wydajne algorytmy zabezpieczania, dlatego powinien stanowić standardowy element w gamie naszych programów.


Auto Backup 2.4.3.949

"Auto Backup" to łatwe w użyciu narzędzie automatyzujące tworzenie kopii bezpieczeństwa Twoich najważniejszych danych. Program pozwala na zapisanie kopii wybranych danych na lokalnym lub sieciowym dysku, a także serwerze FTP. Zarządzanie, przenoszenie i odzyskiwanie danych z "Auto Backup" jest niezwykle łatwe i szybkie. Program pracuje w środowisku Windows NT/2000/XP.


Back4Win 5.0.0.4

Back4Win to łatwe w użyciu, darmowe rozwiązanie służące do tworzenia kopii zapasowych/kopii bezpieczeństwa. Program umożliwia tworzenie samo-rozpakowujących się obrazów partycji lub całych dysków i zapisu ich na płytach CD/DVD w postaci skompresowanej algorytmem ZIP. Dodatkowym atutem programu jest to, że posiada on opcję monitorowania systemu w tle i automatycznie tworzy kopie zapasowe najważniejszych plików systemowych.<<< Poprzednia[1] 2 3 4 5 6 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane