eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Sobota, 2 Grudzień 2023
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 104
Ogólnie odwiedzin: 15,425,053
Dzisiaj odsłon: 113
Ogólnie odsłon: 20,446,160

Partnerzy
gry

Download


Download » Gry » Zręcznościowe

Beat Ball 1.52

"Beat Ball" to darmowy klon klasycznej gry Arkanoid. Arkanoid to jedna z najczęściej powielanych gier komputerowych, kolejne odmiany krzyżowanie z innymi gatunkami czy też po prostu mutacje, tworzone są głównie po to, by odejść od oryginalnej, klasycznej formy i tym samym zachęcić gracza do zabawy. "Beat Ball" należy do klasycznych klonów gry, oferuje szereg innowacji, ale nie psuje tradycyjnej postaci gry.


Elastomania Full

Elasto Mania jest zręcznościową grą polegającą na jeżdżeniu motorkiem po różnego rodzaju trasach, na których moga występować utrudnienia w postaci kolców (kilerów) i rozmaitych nierówności terenu. Grawitacja w grze jest zupełne inna niż w rzeczywistości dlatego jazda staje się lepsza i ciekawsza. Celem gry jest zebranie w jak najszybszym czasie wszystkich jabłek i dojechanie do mety (kwiatka).


Icy Tower 1.3.1

"Icy Tower" to darmowa gra platformowo-zręcznościowa. Jej zasady są proste ? jedynym celem jest zajście głównym bohaterem o imieniu Harold jak najwyżej po ustawianych coraz wyżej platformach (schodkach). Spadnięcie poza ekran wiąże się z końcem rozgrywki. Naszą postacią kierujemy za pomocą strzałek lewo i prawo oraz spacji (skok). Żeby nie było za łatwo, obszar gry cały czas przesuwa się w górę. Bycie zjedzonym przez dolną krawędź ekranu również kończy grę.


Pekka Kana 2 1.1 PL

"Pekka Kana 2" (czyli "Kogut Pekka 2") to gra platformowa zrobioną na wizerunku klasycznych gier tego gatunku, takich jak "Mario", "Sonic the Hedgehog", "Jazz Jackrabbit", Super Frog i tym podobne. Pekka Kana 2 jest grą darmową. Pekka jest kogutem, który żyje na farmie na dalekim lądzie zwanym Finlandią. Jego zadaniem na farmie, jest pilnowanie kurnika pełnego. Wszystko było w porządku, aż do jednej nocy, gdy wydarzyło się coś strasznego: ktoś porwał wszystkie kury!


Rock-Man 1.07
Klon starej gry Boulder-Dash.

Sam & Max Ice Station Santa Demo

Wersja demonstracyjna gry "Sam & Max Ice Station Santa", która umożliwia graczom wcielenie się w postacie z kreskówki "Sam & Max". Zabawna i prześmiewcza historia gry skupia sie na pościgu za Świętym Mikołajem, który stracił zmysły.Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane