eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 28 Marzec 2023
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 3
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 653
Ogólnie odwiedzin: 15,166,824
Dzisiaj odsłon: 599
Ogólnie odsłon: 20,162,390

Partnerzy
gry

Download


Download » Gry » FPP,FPS

Bioshock

Wersja demonstracyjna gry "BioShock". "BioShock" to gra komputerowa z gatunku FPS stworzona przez "Irrational Games". Głównego bohatera gracz poznaje we wprowadzeniu, gdy ten leci samolotem. Nie wiadomo kim jest ani skąd i dokąd zmierza bohater. Nagle samolot zaczyna tracić wysokość i spada do wody. Bohater, próbując ratować życie, podąża w kierunku źródła światła. Dociera on do latarni morskiej, która okazuje się być wejściem do podwodnego miasta "Rapture". "Rapture" to miasto stworzone około 20 lat przed wydarzeniami z gry przez Andrew Ryana, biznesmena. Ryan zbudował to miasto jedynie dla wybitnych umysłów, geniuszy wśród ludzi - artystów, naukowców, badaczy. Mieszkańcy "Rapture" odkryli na dnie morza morskie ślimaki, które mogą przetwarzać tkankę ludzką w komórki macierzyste. Miało być to odkrycie przełomowe - największe umysły wśród ludzi mogłyby znaleźć środek na długowieczność czy odnaleźć lekarstwa na śmiertelne choroby. Badania nad ślimakami doprowadziły do stworzenia substancji o nazwie Adam i Ewa...


Call of Duty: World at War Multiplayer Beta

Call of Duty: World at War, to najnowsza odsłona wspaniałej serii drugowojennych First-Person Shooterów (no, z wyjątkiem CoD4, który i tak był bardzo udany) uznawanych za króla gatunku. W najnowszej odsłonie tego hitu znów staniemy do walki na frontach tej najpiękniejszej wojny w historii świata. Gra zachwyca swą piękną grafiką i bardzo dobrze oddanymi w tej grze realiami II Wojny Światowej. Dodatkowo gra oferuje bardzo dobre AL zarówno przeciwników, jak i sojuszniczych jednostek. I mimo, że produkcja jest takim jakby autoplagiatem wcześniejszych produkcji Activsona, gra się w to z dziką, niegasnącą przyjemnością. POLECAM!

  Aby zagrać w tą grę należy odwiedzić stronę http://callofduty.com/beta i się zarejestrować. Po rejestracji otrzymamy klucz umożliwiający instalację bety.


Counter Strike 1.6 plus STEAM

"Counter-Strike", to najpopularniejszy dodatek (mod) do gry "Half-Life". "Counter-Strike" został wymyślony wyłącznie do gry w sieci. Z czasem, gdy jego popularność wzrosła, zostały opublikowane dodatki imitujące wirtualnych graczy (tzw. boty) umożliwiające grę przez osoby nie posiadające dostępu do Internetu, albo chcące podszkolić swoje umiejętności bez udziału prawdziwych graczy.


F.E.A.R. - Extraction Point

"F.E.A.R. - Extraction Point" to demo pierwszego dodatku do gry "F.E.A.R". "F.E.A.R." (F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon) to gra FPS z gatunku horror wyprodukowana przez "Monolith Productions" i wydana w 2005 roku przez "Sierra". Fabuła gry toczy się w roku 2002, gdy USA powołuje do istnienia grupę do walki ze zjawiskami paranormalnymi. Gracz wciela się w rolę agenta awangardy F.E.A.R. i ma za zadanie unieszkodliwić zagrożenie ze strony szalonego Paxtona Fettela i jego armii klonów, z którą porozumiewa się telepatycznie. Fettelem zaś kieruje mała dziewczynka, tajemnicza Alma. Do ataku ruszają także oddziały SFOD-D, które jednak szybko znikają, a jedyne ślady, jakie po nich gracz odnajduje, to ich zmasakrowane ciała.Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane