eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Czwartek, 22 Luty 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 2
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 409
Ogólnie odwiedzin: 15,483,524
Dzisiaj odsłon: 412
Ogólnie odsłon: 20,507,482

Partnerzy
gry

Download


Download » Narzędzia » Narzędzia programistyczne

Adventure Game Studio 2.72

Jest to narzędzie przeznaczone do tworzenia gier przygodowych. Program posiada szerokie funkcje taki jak tworzenie gier o zdefiniowanych rozdzielczościach, w różnych trybach kolorów, itp. Aplikacja posiada intuicyjny układ, dzięki któremu każdy będzie mógł stworzyć swoją własną gierkę.


Antechinus Code Chameleon 2.0

Edytor wspomagający programowanie w języku Java, w najnowszej wersji także HTML, XML i PHP. Dzięki Antechinus Code Chameleon można projektować aplikacje o wiele szybciej bez użycia przeglądarki ani żadnych zewnętrznych programów. Program oferuje: automatyczne, inteligentne uzupełnianie podstawowych funkcji, metod i komend, dzięki dostępnemu po jednym kliknięciu myszą debugger`owi bardzo szybko można odnaleźć i poprawić błędu w kodzie. Przy pomocy


Binary Browser 5.2

"Binary Browser" to aplikacja przeznaczona głównie dla programistów i tworzenia stron internetowych, ale nie tylko. Program integruje sobie zestaw narzędzi do edycji zapisu binarnego. Program potrafi porównywać drzewa katalogów, katalogi i pliki, wspomagania przeszukiwanie zawartości plików, posiada także moduły wspomagające programowanie. Program posiada unikalną funkcję generującą historię zmianę w danym pliku.


BlueJ 2.2.0

BlueJ to zintegrowane środowisko programowania Java stworzone do celów nauki programowania obiektowego. BlueJ zostało stworzone jako część prac naukowych środowisk uniwersyteckich w Australii i Wielkiej Brytanii. Ideą towarzyszącą projektowi BlueJ jest dostarczenie łatwego w użyciu środowiska do nauczania programowania Java dla początkujących.


Code-Lock 2.35

"Code-Lock" to program służący do szyfrowania skryptów i kodu PHP lub HTML przed dystrybucją zabezpieczając dane przez skopiowaniem. Aplikacja pozwala także na wyśledzenie użytkowników, którzy korzystają z naszych skryptów za pomocą modułu "Codelock Tracker" i deaktywować programy działające i osób, które nie posiadają licencji. Program udostępnia w pełni zautomatyzowany system wspomagający sprzedaż oprogramowania i wydawanie licencji oparty o bazę danych.


Code::Blocks Studio 1.0 RC2

Jest to bardzo znana aplikacja dzięki której będziemy mogli programować w takich językach jak: C i C++. Aplikacja obsługuje szereg kompilatorów, np Dev C++.


ColSel 1.05 PL

ColSel to aplikacja przeznaczona w szczególności dla osób tworzących strony internetowe, programistów ale także zwykłych użytkowników systemów Windows. Główną funkcją programu jest pobieranie i wskazywanie, w różnych formatach, kodu koloru wskazanego programowi elementu, podobnie jak spotykany w każdym edytorze graficznym próbnik/konwerter kodu kolorów. Program posiada przyjazny dla użytkownika i intuicyjny interfejs, obsługuje takie formaty podawanie kolorów jak: HEX, HTML, DEC, VB, C++, Delphi, Java.


Dev-C++ 5 Beta 9.2 (4.9.9.2)

"Dev-C++" to zintegrowane środowisko programistyczne na licencji GPL, dla programistów języka C i C++. Pakiet jest zintegrowany z MinGW, czyli z portem kompilatora GCC dla Windows. Program jest napisany w Delphi, a jego linuksowy odpowiednik w Kylix. "Dev-C++" został pierwotnie stworzony przez programistę Colina Laplace'a i jego zespół "Bloodshed Software". "Dev-C++" działa pod kontrolą systemów Windows.


Dev-C++ 4

"Dev-C++" to zintegrowane środowisko programistyczne na licencji GPL, dla programistów języka C i C++. Pakiet jest zintegrowany z MinGW, czyli z portem kompilatora GCC dla Windows. Program jest napisany w Delphi, a jego linuksowy odpowiednik w Kylix. "Dev-C++" został pierwotnie stworzony przez programistę Colina Laplace'a i jego zespół "Bloodshed Software". "Dev-C++" działa pod kontrolą systemów Windows.


Eclipse 3.3.1 SDK 3.3.1 SDK

Jest to bardzo znana w swoim środowisku aplikacja dzięki której możemy stworzyć skrypty java. Program jak na swoje zastosowania jest bardzo prosty, dlatego wiele osób poleca go dla początkujących użytkowników. Dodatkowo program posiada moduł popełnianych błędów które są podświetlane specjalnym kolorem, jeśli więc popełnimy błąd, szybko się o tym dowiemy, oraz dostaniemy informacje jak poprawić szybko błąd.<<< Poprzednia[1] 2 3 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane