eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 19 Październik 2021
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 6
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 2,350
Ogólnie odwiedzin: 14,499,161
Dzisiaj odsłon: 2,383
Ogólnie odsłon: 19,373,318

Partnerzy
gry

Download


Download » Narzędzia

Archiwizacja
Archiwizacja (22)
Defragmentacja
Defragmentacja (3)
Odzysk danych
Odzysk danych (17)
Narzędzia testujące
Narzędzia testujące (23)
Katalogowanie haseł
Katalogowanie haseł (4)
Narzędzia plikowe i dyskowe
Narzędzia plikowe i dyskowe (30)
Optymalizacja pamięci RAM
Optymalizacja pamięci RAM (4)
Optymalizacja systemu
Optymalizacja systemu (32)
Wygląd systemu
Wygląd systemu (23)
Narzędzia programistyczne
Narzędzia programistyczne (28)

Sothink SWF Decompiler 3.1

Dzięki tej aplikacji, możliwe jest wydobycie kodu z każdego pliku flash, oraz przetransportowanie go do specjalnego formatu o nazwie .fla. Ta aplikacja potrafi odszukać każdy kod, oraz przenieść go tak, aby móc go pierw zmodyfikować, a potem znów dodać do swojego oryginału. Program będzie bardzo prosty w obsłudze dla każdego użytkownika komputera.


Starter 5.6.2.8 PL

Narzędzie służące do zarządzania wszystkimi programami uruchamianymi wraz ze startem systemu operacyjnego. Starter wyświetla i monitoruje wszystkie ukryte aplikacje, wpisy w rejestrze i zdarzenia,a użytkownik ma możliwość ich usunięcia lub czasowego wyłączenia. Jego funkcjonalność obejmuje także monitorowanie procesów systemowych. Program posiada przyjazny i łatwy interfejs użytkownika.


systemDashboard - CPU Meter 1.4.2

"systemDashboard - CPU Meter" to program narzędziowy umieszczany na pulpicie, inaczej widget. "CPU Meter" jak sugeruje jego nazwa wskazuje procent obciążenia procesora naszego komputera, bezpośrednio na pulpicie, bez konieczności uruchamiania dodatkowych narzędzi.


Środki Trwałe 1.5 dla Linuxa

"Środki Trwałe" firmy "Lefthand" to kompleksowy, intuicyjny i łatwy w obsłudze system pozwalający na zarządzanie środkami trwałymi i wartościami niematerialnymi. Program zapewnia kompleksowość obsługi ewidencji środków trwałych firmy, posiada intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs pozwala na szybkie wykonywanie wybranych operacji, pozwala na pełną dowolność konfiguracji modułów dostępnych dla danego użytkownika. Możliwa jest obsługa programu przez dowolną ilość współpracujących ze sobą użytkowników w trybie klient-serwer. Program przeznaczony dla systemów Linux.


Task Killer 2.25

"Task Killer" to narzędzie, dzięki któremu można w łatwy sposób monitorować, zarządzać, uruchamiać i zatrzymywać procesy systemowe. Program umożliwia na przykład zatrzymanie procesu zawieszonej aplikacji, uruchomić dowolny proces znajdujący się na liście aplikacji bez korzystania z wbudowanego w system "Menadżera zadań". Program jest szybki, stabilny i łatwy w obsłudze.


The Mop! 4.38

The Mop! to często nagradzana aplikacja oczyszczająca nasz dysk twardy ze zbędnych plików. Program skanuje wybrane dyski, prezentuje nam listę plików które uznał za zbędne a po jej akceptacji zaczyna automatyczne kasowanie. Aplikacja jest prosta w obsłudze, wbudowany kreator w przyjemny sposób przeprowadza nas przez kolejne etapy oczyszczania.


TightVNC 1.3.9

"TightVNC" to darmowa aplikacja służąca do zdalnej kontroli komputera, bazowana na popularnym VNC. Przy pomocy "TightVNC" masz dostęp do pulpitu komputera, z którym łączysz się przez sieć lokalną lub Internet, łącznie z obsługą klawiatury i myszy, zupełnie jakbyś siedział przed tym właśnie komputerem. "TightVNC" posiada szereg ulepszeń i usprawnień w stosunku do oryginału, jest aplikacją działającą zarówno w systemach Windows jak i Unix.


uTorrent PL 1.8.1 PL

uTorrent jest najprawdopodobniej najlepszym klientem sieci Torrent. Program potrafi w łatwy sposób ustawić pliki do pobierania oraz dzięki tej aplikacji będziemy mogli stworzyć własnego torrrenta. Program posiada możliwość aktualizacji seedów oraz peerów dzięki czemu możemy przyśpieszyć pobieraie naszych plików.


VertrigoServ 2.16

VertrigoServ to aplikacja czyniąca tworzenie serwisów www oraz aplikacji sieciowych naprawdę łatwymi. VertrigoServ instaluje serwer Apache, język skryptowy PHP, bazę danych MySQL wraz z silnikiem SQLite i narzędzia administracyjne. Wygodny instalator w jaki wyposażony jest program umieści wszystkie potrzebne pliki w wybranym przez użytkownika katalogu. Aplikacja może zostać użyta zaraz po instalacji, gdyż nie wymaga żadnej dodatkowej konfiguracji. VertrigoServ jest rozwiązaniem znacznie przyspieszającym proces tworzenia serwisów www.


Virtual GPS 1.30

"Virtual GPS" to emulator sprzętowego odbiornika GPS podłączonego do komputera. Program służy do testowania i projektowania aplikacji wykorzystujących nawigację GPS. Program jest kompatybilny ze standardem NMEA tak więc może być wykorzystany z dowolnym oprogramowaniem typu mapy. Emulator pracuje w dwóch trybach: emulacji i pliku, w tym drugim pobiera informacje o współrzędnych z zewnętrznego pliku TXT.Poprzednia1 2 3 ...9 [10] 11 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane