eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 19 Październik 2021
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 7
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 2,741
Ogólnie odwiedzin: 14,499,552
Dzisiaj odsłon: 2,775
Ogólnie odsłon: 19,373,710

Partnerzy
gry

Download


Download » Narzędzia

Archiwizacja
Archiwizacja (22)
Defragmentacja
Defragmentacja (3)
Odzysk danych
Odzysk danych (17)
Narzędzia testujące
Narzędzia testujące (23)
Katalogowanie haseł
Katalogowanie haseł (4)
Narzędzia plikowe i dyskowe
Narzędzia plikowe i dyskowe (30)
Optymalizacja pamięci RAM
Optymalizacja pamięci RAM (4)
Optymalizacja systemu
Optymalizacja systemu (32)
Wygląd systemu
Wygląd systemu (23)
Narzędzia programistyczne
Narzędzia programistyczne (28)

Antybankrut 1.05 PL

"Antybankrut" to program, który powstał z myślą o użytkownikach połączeń typu Dial-Up, czyli wydzwanianego dostępu do Internet poprzez analogowy lub cyfrowy modem ISDN płatny od impulsu/czasu połączenia. Podstawowe funkcje programu to: łączenie / rozłączanie z internetem przy pomocy domyślnie skonfigurowanego połączenia dial-up oraz zrywanie połączenia z internetem po ustalonym okresie nieaktywności łącza.


ASPMaker 6.0.2

Dzięki tej aplikacji, będziemy mogli stworzyć zaawansowany kod ASP bezpośrednio, korzystając z bazy danych SQL lub też formatu biurowego Microsoft Access. Korzystając z tego programu, w bardzo prosty sposób będziemy mogli udostępnić znajomym możliwość edytowania bazy danych.


Atelier Web Remote Commander 6.2

"Atelier Web Remote Commander" to narzędzie przeznaczone dla administratorów sieci lub też pracowników tzw. helpdesk, pozwalające na zdalne zarządzanie komputerem. Program wyróżnia szereg funkcji takich jak możliwość pracy pomimo zainstalowanego firewall bez dodatkowej konfiguracji; możliwość przeprowadzania różnego rodzaju audytów i szeregu operacji mających na celu konserwację czy aktualizację oprogramowania.


Audacity 1.2.6:

Audacity to popularny, bezpłatny program przeznaczony do obróbki plików dźwiękowych.Obsługuje mnówstwo formatów między innymi: WAV, MP3, AIFF, Ogg Vorbis. Pozwala też na nagrywanie, odtwarzanie, import i eksport plików w formatach WAV, MP3, AIFF.


Automize 7.35

"Automize" to łatwa w obsłudze aplikacja do planowania zadań dla pracy komputera, nie wymagająca żadnej wiedzy z programowania czy pisania skryptów. Program oferuje elastyczny i funkcjonalny graficzny interfejs użytkownika i umożliwia zaprogramowanie nawet kilku tysięcy zadań dziennie. Do zadań należeć mogą przesyłanie danych przez protokoły FTP, SFTP czy też wykonywanie kopii zapasowych i archiwizowanie danych algorytmem ZIP.


Belarc Advisor 7.2.20.2

Belarc Advisor tworzy szczegółowy raport zawierający informacje na temat oprogramowania i sprzętu zainstalowanego na danym komputerze i wyświetla go w formie strony internetowej. Raport obejmuje także stan aktualizacji systemu Windows. Aplikacja działa w systemach: Windows Vista, 2003, XP, 2000, NT 4, Me, 98 i 95, wymaga przeglądarki Internet Explorer w wersji 3.0 lub nowszej albo alternatywnej.


BGEye 3.0.4.3

Program prezentujący informacje o naszym komputerze w formie tapety pulpitu. Informacje są aktualizowane, co 60 sekund, a wśród wyświetlanych danych mogą znajdywać się m.in.: nazwa komputera, czas odliczany od jego włączenia (uptime), informacje na temat typu procesora i częstotliwości jego taktowania, informacje na temat typu karty graficznej oraz innych urządzeń, a także informacje o wolnym miejscu na dyskach oraz uruchomionych aktualnie procesach.


Big Free Clock 1.3

Jest to bardzo prosty dodatek do Windowsa, w postaci nowego, większego oraz bardziej wyrazistego zegarka, który możemy konfigurować na wiele opcji. Program posiada bardzo dużo skórek dzięki którym łatwo dostosujemy zegar do naszego pulpitu.


BIOS Wizard

BIOS Wizard to proste i łatwe w użyciu narzędzie służące do identyfikacji BIOSu płyty głównej. Program dostarcza informacji na temat producenta, daty, rozmiaru układu ROM, oraz numeru ID BIOS-u oraz dodatkowo również informacji o producencie i wersji naszego chipsetu. Producent oprogramowania oferuje możliwość zamówienia kości BIOS po wypełnieniu formularza na stronie internetowej.


Blender 2.45 Final 2.45

Program Blender jest nowym, i bardzo rozbudowanym narzędziem do tworzenia modeli w grafice 3D. Po stworzeniu własnego modelu, użytkownik może również dodawać szerek animacji które można poddać renderowaniu całych scen. Korzystając z tego programu, będziemy mogli stworzyć reklamy wideo, interfejsy programów, loga a nawet zaawansowane gry komputerowe.Poprzednia1 2 [3] 4 ...9 10 11 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane