eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 19 Październik 2021
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 6
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 2,747
Ogólnie odwiedzin: 14,499,558
Dzisiaj odsłon: 2,781
Ogólnie odsłon: 19,373,716

Partnerzy
gry

Download


Download » Narzędzia

Archiwizacja
Archiwizacja (22)
Defragmentacja
Defragmentacja (3)
Odzysk danych
Odzysk danych (17)
Narzędzia testujące
Narzędzia testujące (23)
Katalogowanie haseł
Katalogowanie haseł (4)
Narzędzia plikowe i dyskowe
Narzędzia plikowe i dyskowe (30)
Optymalizacja pamięci RAM
Optymalizacja pamięci RAM (4)
Optymalizacja systemu
Optymalizacja systemu (32)
Wygląd systemu
Wygląd systemu (23)
Narzędzia programistyczne
Narzędzia programistyczne (28)

Pełna Księgowość 1.9.15 PL

"Pełna Księgowość" to kompleksowy, intuicyjny i łatwy w obsłudze system finansowo-księgowy pozwalający na zarządzanie małymi i średnimi firmami rozliczającymi się w oparciu o Pełne Księgi Handlowe. Program wzbogacono o bogaty zbiór dodatkowych modułów umożliwiających m.in. obsługę kadr i płac czy zarządzanie środkami trwałymi. Oprogramowanie jest przeznaczone do pracy w środowisku Windows.


Pełna Księgowość 1.8 PL dla LInuxa

"Pełna Księgowość" to kompleksowy, intuicyjny i łatwy w obsłudze system finansowo-księgowy pozwalający na zarządzanie małymi i średnimi firmami rozliczającymi się w oparciu o Pełne Księgi Handlowe. Program wzbogacono o bogaty zbiór dodatkowych modułów umożliwiających m.in. obsługę kadr i płac czy zarządzanie środkami trwałymi. Oprogramowanie jest przeznaczone do pracy w środowisku Linux.


Photoshop 7.0.1 update PL

Aktualizacja programu Adobe PhotoShop 7.0 do wersji 7.0.1. Uaktualnienie eliminuje błędy z wersji 7.0, oraz dodaje nowe funkcje do programu. Działa tylko z pełną wersją anglojęzyczną. UWAGA! Plik nie zawiera oprogramowania, stanowi tylko aktualizację do pakietu Adobe Photoshop


Portable Sunbird 0.3.1 Rv 2

"Portable Sunbird" firmy Mozilla to podręczne oprogramowanie stanowiące kalendarz i menadżer spotkań zbudowany na tej samej technologii co przeglądarka Firefox. Sunbird jest łatwy w użyciu i pozwala na szybkie i przyjazne zarządzanie zaplanowanymi zadaniami, datami spotkań itp.


Power Project 3.14 PL

PowerProject stanowi zbiór plug-in`ów, inaczej tzw. "wtyczek" przeznaczonych dla komunikatora Gadu-Gadu. Wtyczki pozwalają rozszerzyć podstawowe możliwości programu o dodatkowe funkcje, niedostępne w wersji oryginalnej. PowerProject dodaje w Gadu-Gadu własne menu, dzięki któremu mamy bezpośredni dostęp do wszystkich zainstalowanych wtyczek. Produkt cechuje prosta instalacja, bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki PowerProject można zmienić komunikator nie do poznania.


PowerOff 3.0.1.3

"PowerOff" to niewielki program służący do kontroli stanu pracy komputera, umożliwia wyłączanie, restartowanie komputera, przejście w stan hibernacji czy obudzenie komputera z tego stanu. Wszystko o określonych przez użytkownika porach i godzinach, zaprogramowanych we wbudowanym kalendarzu. Program jest kompatybilny z systemami Windows 95/98/Me/NT4.0/2000/XP.


Punkt Skupu
Program Punkt Skupu to bardzo intuicyjny program realizujący wszystkie działania o obszarze skupu surowców wtórnych. Charakteryzuje się bardzo przemyślanym i estetycznym interface’m użytkownika, drukuje formularze, tworzy raporty skupu. W pełni spełnia swoje zadania jako szybkie i proste narzędzie pracy w punkcie skupu surowców wtórnych.

RAR Password Cracker 4.12

Program AR Password Cracker pomoże każdemu kto zapomniał hasła którym zabezpieczył archiwum formacie rar.


RivaTuner 2.08

RivaTuner to kompletne i bogate w możliwości narzędzie do zmiany parametrów kart graficznych z rodziny NVidia. Oprogramowanie umożliwia szereg modyfikacji ustawień z poziomu sterowników Direct#d lub OpenGL. RivaTuner pozwala na profilowanie ustawień i dopasowywania ich do konkretnych gier czy aplikacji. Oprogramowanie posiada unikalne narzędzie do monitorowania pracy karty w czasie rzeczywistym. Ponadto udostępnia szereg funkcji dla zaawansowanych użytkowników takich jak wbudowany edytor rejestru.


RockXP 4.0

RockXP to sprytny, mały programik umożliwiający uzyskanie klucza rejestracyjnego, używanego podczas instalacji produktów firmy Microsoft. Jeśli np. reinstalujemy system i gdzieś zagubił nam się klucz to program RockXP będzie nie zastąpiony.Poprzednia1 2 3 ...8 [9] 10 11 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane