eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 23 Kwiecień 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 288
Ogólnie odwiedzin: 15,526,655
Dzisiaj odsłon: 306
Ogólnie odsłon: 20,551,905

Partnerzy
gry

Download

5 najpopularniejszych plików

Pokaż 5 10 25 50 najpopularniejszych plików
PST 7.2.3

Aby programy współpracowały z telefonem należy zainstalować odpowiednie sterowniki. Dostępne są np. razem z programem PST. Program - kombajn do obsługi telefonów Motoroli. Najważniejszą jego funkcją jest dostarczenie systemow i sterowników do obsługi telefonu przez komputer. Ponadto program umożliwia m.in. zmianę oprogramowania w telefonie i aktywację wgrywania Javy przez kabelek.

Uwaga!

  1. Zmiana oprogramowania powoduje utratę gwarancji!
  2. Aby aplikacja działała prawidłowo należy zainstalować równieć tego patcha.

Counter Strike 1.6 Patch v23 - najlepszy v23

Najnowsza, i najbardziej popularna wersja łatki przeznaczona dla świetnej gry FPS o nazwie Counter-strike 1.6 Łatka poprawia wiele błędów związanych z grą w sieci i internecie.


BearShare Pro 6 6.2

Polska wersja znanego programu wśród klientów Peer2Peer. BearShare obsługuje popularną sieć Gnutelli. Programem możemy współdzielić i wyszukiwać pliki typu .avi, .mp3, .jpg, .mpg, itd.


GoodPlayer 3.6 PL

GoodPlayer to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych korzystający bezpośrednio z technologii DirectX. Program obsługuje takie formaty jak: video (avi, mpg, mpeg, dat, rm, rmvb, wmv, mov, asf, mpa, mpe, m1v, mp4, mkv, mka, qt, m2p, mp2v, mpv2, 3g2, 3gp, vid, divx, ogm), i audio (mp1, mp2, mp3, wav, wma, mid, midi, rmi, aif, aiff, kar, cel, mpc, m4a, au), Graficzne (gif, jpg, jpeg, jpe, bmp, wmf, png, psd, tga, tif, dib, jfif), DVD (vob, ifo). Ponadto potrafi odtwarzać pliki Flash Video i animacje Flash, przechwytywać obraz z kart telewizyjnych i kamer video.


FIFA 2007

FIFA 2007: Mistrzostwa Świata FIFA 2006 zakończone. Wrzawa wokół największego spektaklu piłkarskiego na Ziemi cichnie. Ronaldinho, Rooney i Kaka powrócili już do klubowej codzienności i są gotowi na kolejny sezon w grze EA SPORTS™ FIFA 07. Wystarczy pierwszy gwizdek sędziego, byś poczuł się jak uczestnik meksykańskiej fali. Wszystko za sprawą jedynej w swoim rodzaju atmosfery piłkarskiego sezonu. W FIFA 07, kolejne mecze rozgrywane w domu i na wyjeździe wywołują coraz większy dreszczyk emocji.


Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane