| Gadu-Gadu z księdzem | dodał Admin 2006-10-31 15:42:18 |
|
 Księża coraz częściej korzystają z nowych technologii (m.in. Internetu), by dotrzeć do wiernych. Na przykład jeden z księży z Mielna prowadzi rozmowy z młodzieżą przez komunikator Gadu-Gadu.
Jak czytamy w "Gazecie", do księdza zgłaszają się nie tylko ludzie z diecezji rzeszowskiej. Mielecki kapłan udziela dziennie kilkunastu porad. Nie prosi o przedstawienie się. Na ogół nie rozmawia na żywo. Niekiedy musi się dokształcić, aby dać kompetentną odpowiedź. Czasami pytań jest tak dużo, że na odpowiedź internauci muszą czekać kilka dni.
Źródło informacji: Media2.pl |
| adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-178.html | |
|